Branża sprzedaży domów

Od niedawna na rynku domów jednorodzinnych jesteśmy świadkami krachu. Nie jest to dobra wiadomość dla firm pośredniczących i osób, które planują w krótkim czasie i korzystnie wystawić nieruchomość. Jest to za to wyśmienita informacja dla każdego, kto chce złowić domek w bardzo przystępnej cenie!
W czasie kiedy ceny pojedynczych lokali bardzo wolno zniżają się, domy na sprzedaż tanieją co raz szybciej. Sprzedający często zmniejszają ceny aż o połowę, nie mogąc znaleźć chętnych. Dodatkowym utrudnieniem stało się ostatnie zwiększenie stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. kredyty są co raz droższe, zatem kredytobiorców jest mniej. Sprowadza to kłopoty na tych, którzy traktowali mieszkania (sprawdź naszą propozycję) jednorodzinne jako inwestycje. Teraz są często zmuszani wystawiać dom na sprzedaż po kosztach.

Z rynków nieruchomości Warszawa okazuje się jednym z najmocniej opłacalnych dla osób posiadających środki na transakcję. Ofert tutaj pojawia się kilkadziesiąt razy więcej niż chętnych. W reszcie kraju ceny domów nie obniżyły się jeszcze do rekordowych pułapów, więc zainteresowanym rekomenduje się cierpliwość.
Ocenia się, że wobec niskiego popytu, niedługo ruszą one w dół.

Przy wyszukiwaniu okazji powinno się użyć pomocy profesjonalnych pośredników.

Odkryj inne tego typu bardzo przydatne źródło informacji na rozważany temat - kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej w tej treści (https://oknar-internorm.pl/).

Spory koszt zatrudnienia specjalisty łagodzi wiele korzyści. Primo, szukanie domu nie zajmuje nam czasu. Po drugie, zdając się na doświadczenie pośrednika, unikniemy wielu pomyłek przy zakupie nieruchomości. Tertio, pośrednik orientuje się w jakim miejscu i jakim czasie szukać najlepszych okazji. I wreszcie, wybór dobrego pośrednika to pewność bezpieczeństwa zakupu.


Pozostałe artykuły

Czy dobrze teraz sprzedać mieszkanie?

Inwestycje, nieruchomości
Od końcowych miesięcy zeszłego roku ceny powierzchni mieszkalnych maleją. Fachowcy uważają, że ta tendencją zachowa się przez znaczący okres, bardzo możliwe, że aż do 2013 roku. Analogicznie wygląda sytuacja na rynku budownictwa jednorodzinnego. Tam silny krach wystąpił 3 miesiące temu i obserwujemy go teraz. Czy jest to w takim razie najlepszy czas, by sprawić sobie własne lokum? Wygląda na to, że tak, ale może lepiej chwilę się wstrzymać, by natrafić na korzystniejsze okazje. Za kilka miesięcy kurcząca się ciągle sprzedaż mieszkań może spowodować następne obniżki cen.
Zaczerpnięte z:
18-11-24 07:14