Jak doposażyć magazyn

Sporo ludzi interesu prowadzących firmy trudniące się handlem staje przed problemem składowania towaru. wydzierżawienie czy zakupienie magazynu to koszt, z którym z pewnością liczą się przy planowaniu budżetu. Naturalnie odpowiedzią są regały. zależnie od zapotrzebowania należy zapoznać się z ofertami na regały paletowe, regały półkowe, regały wysokiego składowania, a gdy kupiliśmy bardzo wysokie pomieszczenie magazynowe - antresole magazynowe.

magazyn


Regały paletowe są najpopularniejsze dlatego, że towar najczęściej właśnie na paletach dowożony jest do magazynów. w gruncie rzeczy nie jest ważne jakiego rodzaju są to palety. obecnie technologia pozwala dopasować regały paletowe (tanio kosze paletowe) sklep do potrzeb każdego klienta.

gdy produktów nie dostajemy na paletach a przykładowo w kartonach najlepszym rozwiązaniem będą regały półkowe gwarancja. Jest to wyjście lepsze dla firm z niewielkimi magazynami , zajmujących się raczej handlem detalicznym, którym nie potrzeba ogromnej powierzchni na asortyment.

Do tej pory powierzchniamagazynowa często była marnowana z powodu braku możliwości zagospodarowania jej „w górę”. pozwala to na rozwój technologii i coraz lepsze regały - przeczytaj więcej o regały magazynowe: http://www.olejnik.pl/ - wysokiego składowania sklepy. to rozwiązanie pozwala na wykorzystanie powierzchni nawet do 30 metrów wysokości. naturalnie, regały wysokiego składowania stwarzają konieczność posiadania urządzeń podnośnikowych. Jeśli nie posiadamy takiego sprzętu lub nie możemy w niego inwestować - postawmy na antresole magazynowe. To dodatkowa kondygnacja w magazynie, do której dostęp mamy bez konieczności korzystania z dodatkowych sprzętów.

1 2