Ubezpieczenie na życie to mądry wybór

kobiety
ING Życie jest firmą z długoletnią tradycją, dużym doświadczeniem i klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Wszystko to nie stało się samo. ING Życie szkoli licznych wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają świadomość jak znacząca dla ich klientów jest wykonywana przez nich praca. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na proponowanie przejrzystej i dopasowanej do różnych osób oferty, w której można znaleźć ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi daje możliwość ochrony krewnych lub pracowników w razie śmierci lub ciężkiej choroby. Wypłacone wtedy ubezpieczenie pozwoli nie przejmować się sytuacją materialną i skupić się na relacjach rodzinnych czy przyjacielskich. Mogąc wybrać jedną z jedenastu oferowanych umów ubezpieczenia możemy zdecydować się na najlepszą dla nas i dodatkowo dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb.

Pozostałe artykuły

Obsługa bhp w Warszawie miło nas zadziwi

szkolenie
Powinniśmy wynajmować najlepszych specjalistów

Powinniśmy sobie wydawać kwestię z tego, że wszelkie szkolenia na które wyślemy naszych podwładnych będą niesamowicie ważne, dlatego muszą one być prowadzone w taki sposób, żeby oni jak najwięcej z nich zapamiętali. Szczególnie się to odnosi do szkoleń, podczas których dowiadują się o zagrożeniach, jakie mają szansę ich napotkać w pracy, a również o tym, jak się zachowywać w razie wypadku czy innego niebezpieczeństwa powstałego w przedsiębiorstwie.


Fundusze emerytalne przedstawiane przez ING Życie to obowiązkowe OFE, dobrowolne IKE oraz prywatne programy emerytalne, dzięki którym można systematycznie odkładać i inwestować pieniądze uzupełniające niewielką emeryturę.

Oczekuje na Ciebie ciekawostka (http://demostenes.com.pl/kurs/angielski-maturalny/) - trzeba kliknąć w poniższy link i w nim mamy dla Ciebie masę rzetelnych treści.

Wygodne życie na emeryturze nie jest nierealne jednak, aby je mieć trzeba zadbać o swoją przyszłość i zacząć oszczędzać jak najwcześniej.

Uzupełnieniem wymienionych usług są oczywiście ubezpieczenia inwestycyjne. Pozwalają one na gromadzenie w miarę możliwości oraz pomnażanie wartości naszego kapitału. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie życia i zdrowia daje możliwość osiągnąć zyski większe niż na zwykłych lokatach bankowych i daje silniejsze poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie opisane usługi pozwalają zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz porządniej przygotować się na problemy.
Twórca: B.S.
22-09-05 07:01