Ubezpieczenie na życie to mądry wybór

kobiety
ING Życie jest firmą z długoletnią tradycją, dużym doświadczeniem i klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Wszystko to nie stało się samo. ING Życie szkoli licznych wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają świadomość jak znacząca dla ich klientów jest wykonywana przez nich praca.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeśli tak, to śmiało kliknij także ten odnośnik. Inne tego typu treści znajdziesz również tu.

Wiedza i doświadczenie pozwoliły na proponowanie przejrzystej i dopasowanej do różnych osób oferty, w której można znaleźć ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.


Ubezpieczenie na życie i zdrowie to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi daje możliwość ochrony krewnych lub pracowników w razie śmierci lub ciężkiej choroby. Wypłacone wtedy ubezpieczenie pozwoli nie przejmować się sytuacją materialną i skupić się na relacjach rodzinnych czy przyjacielskich. Mogąc wybrać jedną z jedenastu oferowanych umów ubezpieczenia możemy zdecydować się na najlepszą dla nas i dodatkowo dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb.

Pozostałe artykuły

W przypadku, jeżeli interesuje cię giełda towarów, śledź jej notowania, żeby cały czas wiedzieć, ile co kosztuje

aktualna cena ropy
Coraz więcej osób decyduje się inwestować swoje pieniądze na giełdzie. Takie działania wymagają rozległego zasobu wiedzy oraz orientacji w świecie giełdy. Profesjonalne portale w sieci powodują, że teraz każda osoba ma dojście do informacji powiązanych z cenami na giełdzie.


Fundusze emerytalne przedstawiane przez ING Życie to obowiązkowe OFE, dobrowolne IKE oraz prywatne programy emerytalne, dzięki którym można systematycznie odkładać i inwestować pieniądze uzupełniające niewielką emeryturę. Wygodne życie na emeryturze nie jest nierealne jednak, aby je mieć trzeba zadbać o swoją przyszłość i zacząć oszczędzać jak najwcześniej.

Uzupełnieniem wymienionych usług są oczywiście ubezpieczenia inwestycyjne. Pozwalają one na gromadzenie w miarę możliwości oraz pomnażanie wartości naszego kapitału. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie życia i zdrowia daje możliwość osiągnąć zyski większe niż na zwykłych lokatach bankowych i daje silniejsze poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie opisane usługi pozwalają zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz porządniej przygotować się na problemy.
Twórca: B.S.
19-01-31 09:17