Porady prawne dla firm

Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka, która specjalizuje się w zawiłościach prawa gospodarczego oraz niuansach prawa polsko-niemieckiego.

Proponujemy doradztwo prawne na poziomie merytorycznym, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, oraz europejskimi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna firm, wszelkiego typu inna pomoc prawna dla firm, jak również usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Paragraf
Działamy w obszarze prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa środowiska oraz prawa cywilnego, w tym rozporządzenie REACH i rozporządzenie CLP. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.

Współdziałamy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi radcami prawnymi z obszaru Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. Aby sprostać Państwa potrzebom współdziała z nami także adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, oraz inne kancelarie adwokackie. W naszej kancelarii fachową pomoc prawną świadczy radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy oraz absolwenci studiów prawniczych, zdobywający swoje obszerne doświadczenie nie tylko w kraju, ale też za granicą.
1 2