Energooszczędne LEDy w walce o ekologię.

Docelowym rozwiązaniem zatem powinno być używanie oświetlenia nieuciążliwego dla przyrody, dzięki któremu można zredukować wykorzystanie energii i wydzielanie CO2, jak np mało energochłonne lampy LED.

Pozostałe artykuły

Czy niedrogie LEDy są możliwe?

Lampa z diodami Led
Mimo, że lampy LED są istotnie tańsze w eksploatacji, w wyniku wielokrotnie dłuższej trwałości w zestawieniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszej konsumpcji energii elektrycznej, ich cena detaliczna w dalszym ciągu odstrasza skutecznie klientów. Chociaż zachęcani nieporównywalnie wyższą jakością światła, estetycznymi i energooszczędnymi walorami nowoczesnych artykułów LED, wciąż decydują się oni na tańsze odpowiedniki, niejednokrotnie obwiniając dystrybutora za wysokie koszty produktów LED.


Światło diodowe
Na nieszczęście, jak dowodzą eksperci, większość naszych rodaków nada; nie ma świadomości o dyrektywach Unii Europejskiej, obligujących Polskę do redukcji wykorzystania energii elektrycznej o o co najmniej 20% oraz ograniczenia ilości groźnych substancji wydzielanych do ekosystemu i nie dba o modernizację oświetlenia. Przy tym innowacyjne rozwiązania LED doskonale wpasowują się w trend proekologiczny. Diody led poza ich bezsprzecznymi walorami energooszczędnymi, są wolne od szkodliwych elementów takich jak rtęć, są przy tym stworzone z uwzględnieniem ewentualności bezproblemowego demontażu i utylizacji.

Kuchnia oswietlenie centralne i wspomagajace
Przedsiębiorstwo LED Solutions Polska stworzono mając na względzie promowanie ekologicznych rozwiązań oświetleniowych w wielu dziedzinach funkcjonowania - od domów, poprzez sklepy aż po duże pomieszczenia fabryczne. Stoimy na stanowisku, że w dobie postępującej degradacji środowiska naturalnego każdy może mieć swój wkład w zmniejszeniu wydzielania dwutlenku węgla i zużycia energii elektrycznej.

Na naszej stronie z artykułami oświetleniowymi na proponujemy wiele energooszczędnych artykułów, spełniających rygorystyczne wymogi UE. Stałych klientów na pewno ucieszy fakt, że dzięki zakupowi mniej energochłonnego oświetlenia LED mają prawo spodziewać się nie tylko szybkiego zwrotu inwestycji, ale też przyczynić się do poprawy sytuacji przyrody, za pomocą redukcji gazów cieplarnianych, a co za tym idzie ograniczeniu globalnego ocieplenia.

Żarówka energooszczędna
Dobrym pomysłem jest też zapoznać się z naszym unikalnym programem LEDleasing przeprowadzanym celem zmniejszania wykorzystania energii elektrycznej poprzez wymianę starego lub mało efektywnego oświetlenia na funkcjonalne oświetlenie LED przy jednoczesnym braku nakładów inwestycyjnych ze strony inwestora. O jego najważniejszych założeniach możesz poznać tutaj:
Twórca: http://leds24.pl
18-07-12 10:43