Pożyczka w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo Kredytowej

Pożyczka SKOK jest jednym z najtańszych sposobów na pojawiające się koszty. SKOK to organizacja, non-profit, ale kredyty i pożyczki w SKOK-ach udziela się zupełnie identycznie jak w bankach.

CHF
Jakie pożyczki daje SKOK??

Oferta SKOK-ów jest całkiem obszerna. Masz wybór nie tylko między pożyczką mieszkaniową a niskooprocentowaną pożyczką na spłatę wcześniejszego zadłużenia, ale w SKOK możesz otrzymać również też pożyczkę na dowolny cel i pożyczy pieniądze nawet jeśli nie masz pozwolenia małżonka. Jak widać powinieneś zastanowić się nad czy warto wziąć pożyczkę SKOK Wesoła.

Pozostałe artykuły

Kredyty hipoteczne

W tym poście powiemy sobie możliwości pozyskania środków na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację kredytów. Takie sprawy jak wiemy bywają dość kosztowne dlatego też różne instytucje bankowe lub spółdzielnie takie jak kasy SKOK chcą pomóc swoim klientom. W tym wpisie jednak skupimy się na tym co umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.


Powinieneś też wiedzieć, że przysługuje Ci niżej oprocentowana pożyczka SKOK, jeśli jesteś członkiem SKOK-u . Możesz zyskać oprocentowanie może być niższe nawet o 2-3 punkty procentowe. Jeśli bierzesz pożyczkę hipoteczną w SKOK-u (nawet na 20 lat), te 2-3 punkty procentowe całkiem wyraźnie obniżą odsetki od pożyczki. raty (zobacz oceń) pożyczkach (zobacz pożyczki pod zastaw)
18-07-12 10:43