Indywidualne kursy nauki języków obcych

Centrum języków obcych - Moose to najszybciej rozwijająca się w kraju placówka posiadające w swojej ofercie indywidualne kursy nauki
Moose - Centrum Języków Obcych
języków obcych (typu hiszpański Poznań itp). Na polskim rynku szkoła istnieje dokładnie 17 lat, wysokie standardy kształcenia mogą potwierdzić dziesiątki tysięcy osób indywidualnych i instytucji, które skorzystały z naszej oferty.


Uczestnikom naszych zajęć oferujemy innowacyjny system nauki – indywidualne zajęcia. Na bazie wielu organizowanych zajęć sprawdziliśmy, że jest to najbardziej efektywny model nauczania języków obcych. Nasz lektor tworzy indywidualny program nauczania i proponuje najbardziej odpowiednią do konkretnych wymagań i poziomu wiedzy formę nauki. Kluczowym kryterium jest zawsze planowany efekt i cel. Gdy kursant planuje przygotować się do egzaminu (matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE, ZD, DELF, DELE i inne), przyswoić sobie słownictwo biznesowe lub zależy mu na lekcje zorientowane na konwersacje, nasi nauczyciele stworzą program, który będzie spełniał wszystkie te wymagania. Biorąc pod uwagę rzeczywisty czas nauki, kursy indywidualne są znacznie tańsze od kursów tradycyjnych. W szybszym okresie uczeń może przyswoić taką samą partię materiału!

Oferujemy profesjonalne usługi dla firm w zakresie przygotowania grupowych i indywidualnych kursów językowych. Zajęcia prowadzone są w oparciu o specjalnie przygotowane programy nauczania uwzględniające indywidualne potrzeby pracowników. Wśród naszych zajęć posiadamy również korepetycje językowe. Jest to doskonała opcja dla osób, które potrzebują w szybkim okresie przyswoić sobie konkretne zagadnienia np przed egzaminem maturalnym czy językowym albo pragną podnieść swoje umiejętności językowe przed wyjazdem zagranicznym.

Moose nauka języków obcych

W Moose nie ma sztywnych terminów zajęć i narzuconej z góry ilości godzin. To uczniowie decydują o terminie rozpoczęcia kursu bez względu na to, czy trwa rok szkolny, a także jak często będą prowadzone zajęcia oraz ile minut będą trwały np od trzech kwadransów do dwóch godzin. Mając na uwadze oszczędność czasu klientów, nasi lektorzy dojeżdżają na lekcje do miejsca w którym mają odbywać się kursy. Dojazd na terenie największych miast w Polsce jest nieodpłatny.http://varsovia.edu.pl/prywatne-liceum/ liceum mokotówZapraszamy do poznania naszej oferty – wystarczy wybrać język i lokalizację typu:

 • kursy niemieckiego Wrocław
 • kurs francuskiego Warszawa
 • włoski Poznań
 • włoski Kraków
  angielski wrocław> angielski Gdańsk
 • angielski Katowice
 • nauka hiszpańskiego Łódź
 • angielski dla dzieci Lublin
 • włoski Szczecin
 • włoski Bydgoszcz


22-12-01 13:01