Dzień bezpłatnej dostawy ze sklepów online

Niemalże 1,8 tys. sklepów zaoferuje klientom darmową dostawę. Jeden warunek: zamówienie trzeba złożyć 30 listopada.Nie będzie żadnych opłat niezależnie od tego, czy wysyłkę dostarczy nam poczta, czy kurier. Ani od tego, czy zamówienie będzie za 30 czy za 300 zł. Ani od tego, czy opłacamy ją za pobraniem, czy kartą kredytową.


To już druga część akcji "Dzień Darmowej Dostawy" (w zeszłym roku odbyła się 1 grudnia). Jej pomysłodawcą jest Krzysztof Bartnik, redaktor naczelny branżowego serwisu który postanowił w naszym kraju wypróbować amerykański "Free Shipping Day".

Akcja ma na celu zainspirować klientów do robienia zakupów w sieci, a nie w hipermarketach lub centrach handlowych. A promocyjna bezpłatna dostawa ma się opłacić e-sklepom dzięki podniesionym obrotom. Przystępując do akcji, muszą się zobowiązać, że artykuł dostarczą w ciągu kilku dni.

W ostatnim roku wzięło w niej udział ponad 800 sklepów internetowych, w tym tak znane marki jak Komputronik czy Vobis.

Czy spodobał Ci się opisywany tekst? Jeśli tak, to przeczytaj jeszcze szczegóły w serwisie doradca kredytowy wroclaw, gdyż one również mogą okazać się dla Ciebie niezwykle wartościowe.

W tym roku już przyłączyło się ponad 1770 sklepów. Zeszłoroczny "Dzień Darmowej Dostawy" nie odbył się jednak bez wpadek - właściciele niektórych sklepów postanowili po swojemu zinterpretować zasady akcji. I proponowali darmową dostawę, ale np.

Czy artykuły zaprezentowane na tej witrynie oklejanie witryn słupsk całkowicie Cię uradowały? Sądzimy, że tak. Jednakże, jeśli chcesz więcej, to wejdź tu.

jedynie przez Pocztę Polską. Za kuriera trzeba było zapłacić. Dlatego teraz organizatorzy proszą, by dawać im znać, gdy jakikolwiek sklep biorący udział w akcji próbował obejść regulamin.

Warto dodać, że z roku na rok coraz więcej sklepów tak kalkuluje swoje koszty i ceny produktów, by oferować bezpłatną dostawę. Działają tak sklepy np. z obuwiem albo grami. Inne sklepy oferują dostawę bez dodatkowych kosztów, ale gdy wartość zamówienia przekroczy np. 100 czy 200 zł. Tak już od dłuższego czasu przesyłki do Polski wysyła nawet brytyjski Amazon - gdy zamówimy towarów za ponad 25 funtów.
20-10-16 07:19