Auta z sieci z dużym rabatem

W internecie zadebiutowała polska platforma aukcyjna za pośrednictwem której dealerzy samochodowi zabiegają o klienta. Po pierwszych tygodniach działalności serwis może się poszczycić pierwszymi sfinalizowanymi aukcjami. Nowe wozy marek Ford i Renault zostały sprzedane nawet z 14 proc. jest internetową platformą aukcyjną dla osób zainteresowanych zakupem nowego auta. Oferuje sposobność osobistego dopasowania auta do potrzeb i upodobań.

Przebieg ich pierwszych aukcji był niesłychanie emocjonujący i to zarówno dla nich jak i dla uczestników licytacji. Do tej pory osiągnięte rabaty dały średnio oszczędności w kwocie przewyższającej 8.500 zł na jednego kupującego. Upusty w wysokości kilkunastu procent były dotąd zazwyczaj rezerwowane dla klientów korporacyjnych, więc otwarcie się Dealerów na partnerstwo z pozwala klientom indywidualnym uzyskać niedostępne do tej pory dla nich rabaty. W ostatnim tygodniu zakończyły się aukcje prowadzone przez serwis dla marek Forda i Renault. Po ostrych licytacjach osiągnięto rabaty w wysokości 13,99 proc.

Ten temat na pewno ma fascynujące informacje, lecz żeby uzyskać ich jeszcze większą ilość prześledź link (www.ksiegowosc-kruger.pl/rozliczenie-pit.php), który jest bardzo absorbujący.

na samochody marki Ford i 14,9 proc. dla Renault. Kryzys finansowy skutecznie odstrasza wielu ludzi od kupowania nowych samochodów. W ubiegłym roku w Polsce sprzedano ok.

Tak samo niebanalne publikacje odnoszące się do omawianej problematyki odnajdziesz tu - sprawdź więcej w tym artykule (https://waliduda.pl/zakres-uslug/prawo-gospodarcze). Zbadasz taką kwestię pod innym kątem!

330 tys. nowych samochodów. W tym roku liczba ta ma spaść poniżej 300 tys. Rabbid może się okazać dobrym sposobem dla dealerów na polepszenie statystyk i wsparcie sprzedaży, a kupujących zachęci do zakupu.

Artykuł powstał we współpracy z - działalność gospodarcza
Zaczerpnięte z: ifirma.pl
20-09-16 07:18