Opodatkowanie i oferty pracy w Irlandii

Jeśli pragniesz podjąć robotę w Irlandii, ten oto mały artykuł bez wątpienia okaże się dla ciebie praktyczny. Przeczytaj zatem go dokładnie i ruszaj na sławetne Cliffs of Moher i Dublin!

Bezrobocie w Irlandii – w te wakacje liczba bezrobotnych w państwie Éire osiągnęła granicę prawie piętnastu %, co sytuuje go na piątym miejscu w zestawieniu krajów UE. To koszmarna informacja dla przybywających do Dublina za pracą. Kraina jest męczona przez długi kryzys i dobrze jest odczekać parę miesięcy na polepszenie trendu.

Gazeta.ie
Podatki w Irlandii – tutaj sprawa wygląda dobrze. Obciążenia fiskalne w kraju świętego Patryka są w miarę małe. Irlandia lokuje się na dziewiątym miejscu raportu swobodnych gospodarczo miejsc globu. Polska zajmuje w nim słabiutką sześćdziesiątą czwartą pozycję. Ten fakt powinien cię namówić do prowadzenia firmy w Irlandii.

Pozostałe artykuły

Platformy B2B

Bezpieczne zakupy przez internet
Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla przedsiębiorstw. Kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz generalna kiepska koniunktura na kontynencie wpływa na sytuację gospodarczą i tak. Cała masa spółek, by pozostać na rynku, musiało obniżać koszty i usprawniać swoją działalność. Właściciele biznesów stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy - aukcje elektroniczne.


List motywacyjny po angielsku – to ważny dodatek do życiorysu. W sytuacji, gdy twoje umiejętności pisarskie są niewystarczające, poproś kogoś biegłego w mowie Szekspira o przetłumaczenie tekstu. Możesz także namierzyć anglistę w Internecie, lecz taki wybór bywa droga.

Zdrowie - obawiasz się, że porozumiesz się z lekarzami? Żaden problem. W Irlandii znajduje się centrum medyczne dla naszych rodaków Medicus. Pracuje w niej sporo doktorów wieloraków dziedzin – psycholog, ginekolog, stomatolog itp.. Możesz zobaczyć stronę internetową punktu, wklejająć w wyszukiwarkę sformułowanie „Medicus Dublin”

Praca za granicą to dobry wybór, nawet w czasach kryzysu. Pomyśl: poszerzasz swoje talenty angielskie, zarabiasz nieco dobrych pieniędzy, zdobywasz doświadczenie, zawierasz nowe znajomości, oswajasz się z nowymi kulturami. Zalecam ci jednak, abyś poczekał kilka miesięcy na emigrację. Fala złej koniunktury odejdzie i wtedy będzie łatwiej dostać dobrze płatną robotę bądź wystartować z firmą. Obecnie jednak wyniki gospodarcze kraju świętego Patryka nie wyglądają za dobrze. Praca za granicą List motywacyjny po angielsku Podatki w Irlandii Cliffs of Moher
Zaczerpnięte z: Gazeta.ie
Twórca: A.Z.
18-07-12 10:43