Opodatkowanie i oferty pracy w Irlandii

Jeśli pragniesz podjąć robotę w Irlandii, ten oto mały artykuł bez wątpienia okaże się dla ciebie praktyczny. Przeczytaj zatem go dokładnie i ruszaj na sławetne Cliffs of Moher i Dublin!

Bezrobocie w Irlandii – w te wakacje liczba bezrobotnych w państwie Éire osiągnęła granicę prawie piętnastu %, co sytuuje go na piątym miejscu w zestawieniu krajów UE. To koszmarna informacja dla przybywających do Dublina za pracą. Kraina jest męczona przez długi kryzys i dobrze jest odczekać parę miesięcy na polepszenie trendu.

Gazeta.ie
Podatki w Irlandii – tutaj sprawa wygląda dobrze. Obciążenia fiskalne w kraju świętego Patryka są w miarę małe. Irlandia lokuje się na dziewiątym miejscu raportu swobodnych gospodarczo miejsc globu. Polska zajmuje w nim słabiutką sześćdziesiątą czwartą pozycję. Ten fakt powinien cię namówić do prowadzenia firmy w Irlandii.

Pozostałe artykuły

Outsourcing księgowości w czasach kryzysu

Dokumenty
Posiadanie własnej działalności w okresie globalnego kryzysu nie jest łatwą sprawą. Należy skoncentrować się na niezwykle skutecznym poszukiwaniu odbiorców, gdyż to oni są motorem napędowym tego mechanizmu. Dlatego powinniśmy zrobić wszystko, co tylko jesteśmy w stanie, aby nasz towar stał się atrakcyjny dla przyszłych konsumentów. W związku z tym, powinniśmy poświęcić mnóstwo pracy i zaangażowania na rozwój innowacyjnych technologii, które uczynią naszą pracę bardziej wydajną.


List motywacyjny po angielsku – to ważny dodatek do życiorysu. W sytuacji, gdy twoje umiejętności pisarskie są niewystarczające, poproś kogoś biegłego w mowie Szekspira o przetłumaczenie tekstu. Możesz także namierzyć anglistę w Internecie, lecz taki wybór bywa droga.

Zdrowie - obawiasz się, że porozumiesz się z lekarzami? Żaden problem. W Irlandii znajduje się centrum medyczne dla naszych rodaków Medicus. Pracuje w niej sporo doktorów wieloraków dziedzin – psycholog, ginekolog, stomatolog itp.. Możesz zobaczyć stronę internetową punktu, wklejająć w wyszukiwarkę sformułowanie „Medicus Dublin”

Praca za granicą to dobry wybór, nawet w czasach kryzysu. Pomyśl: poszerzasz swoje talenty angielskie, zarabiasz nieco dobrych pieniędzy, zdobywasz doświadczenie, zawierasz nowe znajomości, oswajasz się z nowymi kulturami. Zalecam ci jednak, abyś poczekał kilka miesięcy na emigrację. Fala złej koniunktury odejdzie i wtedy będzie łatwiej dostać dobrze płatną robotę bądź wystartować z firmą. Obecnie jednak wyniki gospodarcze kraju świętego Patryka nie wyglądają za dobrze.
Zaczerpnięte z: Gazeta.ie
Twórca: A.Z.
17-08-18 06:30