Intensywny okres nauki na studiach masz już poza sobą

Chociaż niekiedy miałeś wrażenie, iż już nie starczy Ci sił, zawziąłeś się i upór popłacił. Jesteś nareszcie wymarzonym inżynierem. Lata wysiłku opłaciły się.


Myślałeś, że to jeden z najbardziej trudnych momentów w Twoim życiu ? Mylisz się, to była rozgrzewka w porównaniu z tym, co czeka Cię teraz.


praca


Pozostałe artykuły

Czemu pedagog musi się szkolić przez całe życie

nauczyciele
Prawie nikt nie wie, że gro pedagogów poza pracą w szkole decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy nauczycielom. Przecież nic w tym skomplikowanego... Trzeba zaledwie opowiadać o danych częściach programu i wypełniać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasem przygotować sprawdzian. Nauczyciel jest w pracy przecież ledwie paręnaście godzin w tygodniu, dodatkowo dostaje całe dwa miesiące wakacji - tylko zazdrościć. To niezwykle mylne myślenie.


dokumentacja


Przebić się z własnymi umiejętnościami na rynku pracy wypełnionym po brzegi przez prawdziwych specjalistów, ludzi doskonale wykształconych i chłonnych kariery absolutnie nie jest łatwo. Jesteś zmuszony jeszcze raz zebrać w sobie wszystkie siły i znaleźć pracę, która stanie się dla Ciebie satysfakcjonująca. Doskonałe zaplecze w postaci studiów już masz, w teraźniejszym czasie rozważ, co chciałbyś dalej robić . Skończone studia wyższe dają Ci dosyć szerokie pole do popisu.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu uważasz, że warto byłoby szerzej poznać to zagadnienie, to ponadto zerknij tutaj.

W teraźniejszym czasie rynek potrzebuje zapewne takich ludzi jak Ty - świeżo upieczonych absolwentów, ambitnych, doskonale wykształconych. Masz dużą szansę przyjąć się do pracy choćby jako specjalista ds. spedycji. Do Twoich zadań będzie zaliczać się szczególnie czuwanie nad prawidłową wysyłką i odbiorem różnorodnych przesyłek - lecz to tak w bardzo dużym skrócie. Będziesz też nadzorować załadunek i rozładunek, udzielać informacji taryfowych, celnych. Praca jako specjalista ds. spedycji okazuje się na pewno interesująca i różnorodna, a co bardzo ważne, faktycznie doskonale opłacana. To również jest przecież dla Ciebie istotne.
1 2