Wyjazdy integracyjne dla przedsiębiorstw w kraju.

Polecamy szkolenia wraz z wyjazdem integracyjnym do różnorodnych ośrodków szkoleniowych w naszym kraju. Zachęcamy do sukcesywnego wypoczynku w urokliwych i rekreacyjnych zakątkach. Oferujemy wiele atrakcji wraz z interaktywnymi i efektywnymi warsztatami. Szkolenia integracyjne opierają się w oparciu o sprawdzone scenariusze zgodnie z wymaganiami odbiorców, zarówno na zewnątrz jak i pod dachem.

Prowadzimy je w sposób dynamiczny, absorbując maksymalnie uwagę biorących udział. Szkolenia (szkolenia integracyjne) realizujemy w formie gier scenariuszowych, projektów szkoleniowych i zajęć integracyjnych, a także warsztatów kreatywnych czy warsztatów tematycznych. Proponujemy (1) warsztaty team building, (2) zajęcia na zewnątrz oraz (3) wyjazdy integracyjne, oparte o polecenia i gry, gdzie biorący udział zamiast tylko słuchać doświadczają też działania zespołowego i wszystkich jego kontekstów. (1) Team building - wzmacnia proces rozumienia wzajemnych ról, zgrania teamu, pomaga rozwikłać konflikty z jakimi się spotykamy. Szkolenie (zobacz szkolenie: Franklin Covey szkolenie z zarządzania czasem) takie odbywa się w terenie.

Szkolenie biznesowe
Zespół przechodzi szereg zdarzeń, musi radzić sobie w trudnych okolicznościach, rozwiązywać przygotowane zadania oraz podejmować decyzje.Tutaj polecamy paintball , quady, zajęcia na wodzie, a w zimie - kuligi, narciarstwo, snowboard. (2) Szkolenia outdoor odbywają się poza drzwiami sali szkoleniowej. Najczęściej odbywają się w plenerze - łąka, park, stara fabryka. Polegają na ćwiczeniu umiejętności w nowych i trudnych sytuacjach oraz wymagają zespołowego działania. Najistotniejszym celem szkoleń outdoor jest integracja i współpraca grupy. (3) Wyjazd integracyjny ma za zadanie wyprawę pracowników firmy do lasu, na łąkę lub w inne miejsce, umożliwiające wzajemne poznanie i integrację. Tutaj polecamy gry w plenerze, gry logiczne oraz integracyjne, jak i stylowe wieczory, z kolacją i imprezą.

1 2