Jak tak naprawdę możemy zwiększyć sprzedaż?

Chcę zwiększyć sprzedaż we własnej firmie, bo tak naprawdę od tego zależy moje życie. A przynajmniej to biznesowe - jednakże jeżeli w biznesie będzie mi kiepsko szło, zapewne nie będę żył na dobrym poziomie. To powoduje, iż muszę nieustannie udoskonalać swoje działania biznesowe, po to by ciągle zarabiać godne pieniądze. Dobrze, ale w końcu ciężko powiększyć sprzedaż - w szczególności, że polskie PKB ostatnio nie wzrasta bardzo szybko. Jednak chciałbym tak czy siak udzielić nieco porad. Tak naprawdę ostatnio znacząco powiększyłem u siebie sprzedaż.


szkolenie dla kadry menedżerskiej
Ciągle mi za mało, lecz kategorycznie nie powinienem nawet pomyśleć, iż jest mi teraz źle. Dużo zmieniło się na lepsze po tym, jak najzwyczajniej odbyłem szkolenie. Generalnie nie przepadam za szkoleniami, lecz fakty są takie, że szkolenie >> konferencja kraków sprzedażowe bardzo przypadło mi do gustu. Sporo się dowiedziałem, a więc posiadam większe umiejętności. Chociaż nie byłem przed udaniem się na szkolenie zielony, to i tak szkolenie zmieniło moje życie. Może to nieco górnolotnie zabrzmiało, ale bez dwóch zdań szkolenie sprzedażowe wiele mi dało!

A jeszcze na dodatek, chociaż wydałem na to szkolenie dużą kasę - trzeba doliczyć do ogólnych kosztów pokój w hotelu, pociąg, to tak czy siak bardzo szybko mi się to wszystko zwróciło. Chcę w dalszym ciągu powiększać sprzedaż (stocklots.tv), swoje zarobki, ale trudno u mnie z wolnym czasem. Pracuję przez 7 dni w tygodni, czyli ciężko jest mi chociażby wygospodarować trochę czasu na poważną lekturę, dzięki to której osiągnąłbym tę sprzedaż, która faktycznie potrafi mnie zadowolić. Jednakże nie poddaję się - chociaż wiem, że zasadniczo nie będę mniej pracował, to zawsze mogę sensowniej gospodarować swoim czasem (strona).

Zapisałem się dzisiaj na szkolenie zarządzenie czasem (z firmą - w Poznaniu. Chociaż mam kawałek do tego miasta, i tak się przejadę. Mam wielką nadzieję, że na tym szkoleniu dowiem się wielu wartościowych informacji, najzwyczajniej nie stracę tylko czasu... Czyli wniosek jest jasny: chcesz w dużym stopniu powiększyć sprzedaż we własnej firmie? To się bardzo chwali - jednakże bez udania się na szkolenie będziesz mieć spore kłopoty z osiągnięciem założonego celu. Uwierz mi, mam duże doświadczenie w biznesie, więc doskonale wiem o co się rozchodzi.
18-09-11 16:12