Doświadczone ćwiczenia oraz kursy z dyscypliny lean manufacturing

Szkolenia lean manufacturing są w dzisiejszych czasach coraz bardziej modne na całym świecie, gdyż system ten jest współcześnie w największym stopniu polepszany i nieustannie modyfikowany. Jego kluczowym celem jest wykluczanie wszystkich strat, które są związane z działalnością danej firmy czy przedsiębiorstwa, takie jak chociażby straty w produkcji, szkody administracyjne albo też szkody na magazynie oraz mnogość innych.

Szkolenie lean
Sformułowanie „lean manufacturing” znaczy w języku polskim produkcję czy wytwarzanie. Tak więc podsumowując wolno ogłosić, że ten nowomodny i niezwykle nietuzinkowy system ma na celu zwłaszcza wycieranie każdych różnych procesów, jakie nie dają żadnej wartości dla Interesanta.

W toku takiego szkolenia poruszane są liczne istotne tematy i kwestie, takie jak na przykład organizacja miejsca pracy lub ( obieg faktur kosztowych ) też modyfikacja organizacji Działu Utrzymania Ruchu. Na takim szkoleniu wolno zdobyć naprawdę ogromną wiedzę, która pozwoli między innymi na rozróżnianie takich pojęć, jak na przykład six sigma (więcej na Akademia Białego Kruka), OEE, TMP bądź również system kaizen. Po ukończeniu nauczania kursanci będą mogli poszczycić się zarówno wiedzą teoretyczną jak również praktyczną, oraz także będą w stanie wdrożyć nowe, kreacyjne projekty, jakich kluczowym zadaniem będzie oczywiście modyfikacja i ulepszenie działań w swojej firmie. Zobacz też

1 2