Jak wygląda sytuacja z tym przekazem reklamowym dzisiaj? Czy warto się reklamować jedynie w sieci?

Co jest zupełnie niezbędne, żeby ktoś nas zobaczył, byśmy byli widoczni? Odpowiedzi w tym miejscu może być rzeczywiście dużo, gdyż znane są przypadki ludzi, którzy chcieli na siebie zwrócić uwagę, więc rzucali się przykładowo z wysokiego budynku. No tak, taki człowiek na pewno będzie dostrzeżony, ale to czy przeżyje czy będzie miał z tego pożytek – jest niewiadomą. Całe szczęście jesteśmy cywilizowani i posiadamy korzystniejsze metody na to, by się wypromować. Zwykła reklama to jednakże dzisiaj zbyt niewiele, ponieważ trzeba czegoś faktycznie ekstra. Najlepiej to promować się w paru miejscach, żeby był korzystny wynik.

autobus komunikacji publicznej
Wiele osób przyzna, aby przerzucić siły w zupełności na sieć, gdyż tam jest teraz najwięcej ludzi i tam jest szansa, iż ktoś nas zobaczy. Wiele firm całkowicie| więc przeznacza swoje budżety na tego typu kampanie reklamowe online. Jak to niedobry i mało perspektywiczny pomysł jesteśmy w stanie się przekonać po pierwszych wynikach kampanii. Niby są efekty, ale z pewnością nie tego typu, jakbyśmy oczekiwali? Czemu? Przede wszystkim nie każdy produkt jest dobry do reklamowania tylko online. Musimy go promować też w normalnym życiu, tam gdzie przebywają ludzie.

Wielu reklamodawców myśli, że większość ludzi siedzi w internecie. Choć tendencja wyraźnie zmierza dokładnie w tym kierunku to obecnie tak nie jest, a na pewno nie w Polsce. Ponadto, mnóstwo ludzi spotkać możemy w zupełnie odmiennych miejscach, jak autobusy, przychodnie lub centra miast. W tym istotnie kontekście warto powiedzieć o czymś takim, jak reklama w autobusie, a o tym więcej informacji tutaj: . Taka reklama ma z pewnością przewagę nad pozostałymi formami reklam, bo wiążę się ze specyficzną sytuacją, w jakiej jest pasażer. Otóż, kiedy jedzie on autobusem jest ograniczony czasowo oraz przestrzennie. Co to znaczy?
1 2