Atrakcyjny towar pieniężny na rynku - mbiznes konto

Na rynku finansowym ciągle pojawiają się różne nowe artykuły finansowe. Jednym z nich jest współczesne, innowacyjne mbiznes konto poświęcone dla firm i przedsiębiorstw. Konta firmowe z reguły nieco różnią się od kont osobistych, bowiem są one dopasowane do potrzeb działalności gospodarczych oraz firm.

pieniądze
Wskutek tego nierzadko korzystanie z takiego konta może przynieść firmom mnogość korzyści. A jak to jest w przypadku korzystania z mbiznes konta?

Bank oferujący mbiznes konto Start przygotowywał liczne udogodnienia oraz korzyści dla użytkowników konta. Między innymi z kontem mbiznes Start można uzyskać nawet 600 złotych na ZUS. Kwota ta jest przetaczana przez 12 miesięcy - co miesiąc po 50 złotych, jeśli z konta wszelkiego miesiąca są wykonywane przelewy do ZUS minimum w wysokości 250 złotych. Ponadto zakładając konto mbiznes przedsiębiorcy mogą liczyć na darmowe prowadzenie konta przez cały rok, bezpłatne przelewy do US oraz do ZUS, gratisowe wypłaty w bankomatach, oraz dodatkowo gratisowe korzystanie aż z 950 wpłatomatów. Mało tego mbiznes konto zezwala także na wykonywanie darmowych przelewów (5 w każdym miesiącu). Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem takiego konta to niewątpliwie powinieneś szczegółowo zaznajomić się z regulaminem usługi i dowiedzieć się jakie jeszcze korzyści zdobędziesz z kontem mbiznes - . Coraz więcej przedsiębiorców i firm wybiera aktualnie mbiznes konto, gdyż jest to najlepsza inwestycja, porównując ze sobą rozmaite konta firmowe wolno stwierdzić, iż konto mbiznes Start jest jednym z lepszych. Pożądane byłoby skorzystać z tak atrakcyjnej, interesującej i niezmiernie korzystnej oferty.
1 2