Królestwo nadruków na koszulkach, czyli w jaki sposób pracują maszyny drukujące i gdzie znajdują zastosowanie

O tym, że koszulki z napisami są modne nie trzeba specjalnie nikogo przekonywać. Większość z nas dysponuje co najmniej jedną bawełnianą koszulką z wydrukowanym obrazkiem. Ukochany zespół, patriotyczne hasło, ironiczny graficzny żart – możliwości nadruku nie sposób się doliczyć, a nawet pogrupować.
nadruki
Równie interesujący jest fakt, że niewielu z nas zastanawia się jak tworzy się łatwe, powszechne nadruki. I że taką maszynę można kupić gdy planuje się rozpoczęcie koszulkowo-nadrukowego biznesu.

W przypadku podkładu pod nadruk dominuje rzecz jasna bawełna. Jest z niego więcej korzyści – całkowita naturalność materiału i przepuszczalność powietrza są dla nas priorytetowe. Do tego dochodzi wygoda. Bawełniane koszulki - idź tutaj| - są - zestawiając z tymi sztucznymi - bardzo wygodne. Rzadko kiedy spotykamy je w tym samym kolorze. Koszulki w jednym odcieniu mają jedną zaletę – mogą zostać tak jak tylko chcemy odrukowane pasującym nam wzorkiem (bardzo pomocna strona, dobrze zajrzeć). Za to zadanie odpowiada specjalna maszyna do robienia nadruków. Odpada metoda wprasowania, jaka ma miejsce przy oklejaniu koszulki w folię flex czy papier transferowy. Zrobienie nadruku to „współpraca” drukarki z głowicą, która „wyrzuca” na koszulki plamy z odpowiedniego atramentu. Rzecz jasna koszulę, którą moderuje maszyna do koszulek, warto wcześniej stosownie rozciągnąć i położyć na blacie do zadruku.


Pozostałe artykuły

Wykorzystanie narzędzie youtube w nowoczesnej promocji

praca nad promocją
Youtube. Wielkie okno na świat. Źródło informacji, promocja własnego „ja” i własnych talentów. Od dłuższego czasu to też fantastyczna promocja własnej działalności. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż posiadanie osobistego kanału filmowego na tym serwisie, nie wymaga od nas nakładu środków finansowych, przy czym nie jest trudne.
1 2