Obecny wiek to czas kart różnego rodzaju - takich kredytowych oraz bankomatowych - skrupulatnie wypierają one z obiegu tradycyjne pieniądze

Obecne rewolucje technologiczne powodują, że nasze życie ewoluuje w ogromnym tempie. Posiadamy laptopy i telefony. Możemy także bez kłopotu podróżować po świecie.


Również sposób płacenia zmienia się całkowicie.


sala konferencyjna


Pozostałe artykuły

Składanie zeznań podatkowych online - czemu opłaca się skorzystać z tego rozwiązania?

pieniądze
Znane wszystkim porzekadło mówi, iż szczęśliwi czasu nie liczą, lecz z pewnością czekanie w długiej kolejce do fiskusa nie należy do przyjemności i nierzadko przyprawia o ból głowy.


Niedawno można było usłyszeć o tym, że jeden ze skandynawskich krajów ma zamiar kompletnie zrezygnować z tradycyjnych pieniędzy w ciągu najbliższych 3 lat. Może będzie to postępowy kraj, który da impuls innym państwom do działania. Nie wiadomo. Jednak w naszym kraju wciąż trudno wyobrazić sobie, aby nie drukowali już naszego wspaniałego złotego z władcami na banknocie. Prawda, stosowanie kart bankomatowych jest bardzo powszechne. Coraz częściej bywa to przyczyną tego, że ludzie rezygnują z posiadania banknotów. Zwłaszcza że hipermarkety czy bistra z reguły obsługują już karty. Jednak mimo wszystko - zawsze trzeba mieć przy sobie jakieś papierowe banknoty. Może się okazać, że istnieją miejsca, gdzie gotówka będzie niezbędna. Przykładowo, nie będziemy mogli zrobić jednej kopii ksera, nie płacąc monetami.

Pragniemy oddać w Twoje ręce kolejny nasz tekst - myślimy, że przypadnie Ci do gustu. Aby go obejrzeć, kliknij łącze tutaj (http://www.abk.pl/) i gotowe.

Kłopot ze zrobieniem zakupów bez pieniędzy może pojawić się również na wsi. Czasami różne stoiska na rynku z suwenirami także nie mają terminala płatniczego. W modnych ostatnio food trackach także rzadko możemy spotkać możliwość uiszczenia opłaty kartą.
1 2