Jak stworzyć najbardziej najlepszą wizytówkę? Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Pamiętaj, zawsze najlepsze są mniejsze, stylowe, często niezwykle kreatywne wizytówki. Taki wyjątkowy który będzie nie tylko reprezentantem Twojej osoby, ale także (niekiedy niezwykle efektywną) reklamą. Każdy szanujący się specjalista powinien mieć swoją wizytówkę. Czy zdajesz sobie sprawę, jak powinna się prezentować?

wizytówki
Zrobienie odpowiedniej wizytówki wymaga sporo pracy i doświadczenia, tak więc jak nie masz zdolności graficznych, zaproponuj jej wykonanie firmie zajmującej się wizytówkami. A co więcej, jak jakieś doświadczenie już masz, trzeba ci wiedzieć na co zwracać uwagę, bo projektowanie wizytówek to tak naprawdę nie taka prosta sprawa. Pomimo niezbyt dużych rozmiarów oraz niepozornej formy, wizytówki oferują Ci możliwość dość taniej, lecz efektywnej reklamy. Są przedłużeniem Ciebie i Twojej prezentacji. Bo przecież wręczenie wizytówek zwykle następuje po wymianie paru zdań albo przedstawieniu oferty firmy. Odpowiednio żeby na tej ostatniej prostej wizytówka stała się Twoim sprzymierzeńcem, a nie nieprzyjacielem. Twoja wizytówka powinna być oryginalna. Najistotniejszy pomysł.

Ten tekst wydał Ci się intrygujący? Masz chęć na następne posty? Zatem nie ociągaj się i klikaj vat z w ten link.

Oczywiście są rzeczy, jakich w przypadku wizytówek nie powinieneś zmieniać (na przykład rozmiar), ale nie ma ich bardzo dużo. Cała reszta tworzy szerokie spektrum możliwości. Projekt może nawiązywać do tego, co robisz zawodowo, do Twojej branży. Może być stworzony z nietypowego materiału, przezroczysty, ruchomy albo cieszyć oko niesamowitym designem. Ważne, by nie powielał wzorów. Musi być przejrzysty. Wizytówka musi być czytelna. Jak jest na niej zbyt dużo informacji lub treści są scharakteryzowane przesadne, rozpychające się formy, to nie spełni ona swojego zadania.


Pozostałe artykuły

Planujemy firmowy wyjazd dla kilkunastoosobowego grona osób

zima
Zorganizowanie firmowej konferencji dla licznego grona to zadanie dość trudne i wymagające długich przygotowań. Zwykle trudni się tym ktoś posiadający na tym polu jakieś doświadczenia, lecz bywa czasami tak, że zadanie to spada na osobę, która nie ma na tym polu jakichkolwiek doświadczeń. W jaki sposób uporać się w takiej przypadku?
1 2