Najbardziej efektywna reklama zewnętrzna

Niewątpliwie atutami tzw. zewnętrznej reklamy jest jej szeroki zasięg, niskie (w porównaniu z tradycyjnymi kanałami) koszta związane z jej ekspozycją, nieomalże nieograniczona dostępność, oraz możliwość dywersyfikowania grup konsumentów poprzez właściwy wybór punktu jej umiejscowienia. Reklamując się za pośrednictwem billboardów poniesiemy co prawda nieznacznie mniejsze koszty aniżeli promując się przy użyciu telebimu, jednakże siła przekazywanych treści będzie znacznie mniejsza.
reklama na telebimie
Telebim ledowy to nowoczesna i ogromnie skuteczna odmiana reklamy. Wskutek dużej dynamiki przekazu taka reklama przyciąga uwagę możliwych nabywców, docierając do ich znacznego grona. Taka odmiana zewnętrznej reklamy jest zdecydowanie bardziej skuteczna niż zwyczajne billboardy, ponieważ w dzisiejszych czasach aby zaistnieć należy się przebić poprzez ogromny gąszcz konkurencji, by pokazać klientowi że jesteśmy, i mamy dla niego coś wyjątkowego. Polecam zobaczyć: telebimy śląskie.

O ile telebim będzie odpowiednio usytuowany, wtedy jego przekaz dzięki dynamice przesyłu na pewno przykuje uwagę zarówno kierowców jak też pieszych - telebimy w województwie opolskim. Wielką zaletą emitowanych w tym sposobem spotów reklamowych jest również element zaskoczenia jaki pozyskujemy dzięki dynamicznej postaci reklamy którą jest animacja. Za pośrednictwem takiej postaci promocji w ciągu kilkudziesięciu sekund będziemy w stanie przedstawić naszą ofertę potencjalnemu nabywcy, a przez to nakłonić go do skorzystania z naszych usług lub wyrobów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy być pewni iż każda z kampanii reklamowych będzie spostrzeżona przez olbrzymie grono ewentualnych klientów.


Pozostałe artykuły

Jak rozreklamować restaurację? Na co musimy zwrócić uwagę przed wyborem odpowiedniej agencji reklamowej?

ulotka
Założenie na przykład restauracji to dość zaawansowany proces. Jeżeli chcielibyśmy posiadać swój bar nie damy sobie rady bez odpowiedniej promocji. Dobra reklama musi\powinna zachęcić klienta, iż miło jest u nas zjeść albo cos wypić, musi być schludna, nie może porażać nachalnością. Wiedzmy, iż przesadna fantazja może spowodować rezultat odwrotny od zaplanowanego, to znaczy zniechęcić ewentualnego klienta.
1 2