Odwiedziny w banku? czy aktywne 24h na dobę konto dla firm z przyszłością i kawa...

Właściciel Firmy, stawiający pierwsze kroki na szlaku swojego biznesu, ma zazwyczaj głowę zapełnioną pomysłami, jest pełen zapału, chce zawojować cały świat i zarobić więcej gotówki niż Bill Gates i Steve Jobs razem wzięci. Równocześnie patrzy na każdy grosz. Dlatego też, ważne jest by rachunek bankowy, z którego będzie korzystał, było korzystne cenowo, a najlepiej gdyby to było darmowe konto firmowe. To w takim razie jakie jest najlepsze konto dla stawiających pierwsze kroki korporacji?


gotówka
Gdy przyjrzeć się rachunkom bankowym dla firm, oferowanym przez instytucje bankowe okazuje się, że drugie miejsce, w punktacji kont przyjaznych firmom zdobywa: Pakiet Meritum Bez Granic i Pakiet Meritum Rozwoju.

Pakiet dla firm da się założyć w pełni przez Internet wręcz w 15 minut, bez obowiązku składania podpisów umów dowiezionych przez dostawcę lub odwiedzenia placówki.

Czy potrzebujesz kolejnej porcji tego typu publikacji przedstawianych w podobnie wygodny sposób? Nic trudnego - kliknij tu - zalecamy ten portal (http://www.eccotravel.eu/wlochy/rzym/)!Udziałowiec, który korzysta z rachunku w pakiecie Meritum Bez Granic, może cieszyć się nie tylko brakiem opłat za obsługiwanie konta, darmowymi przelewami krajowymi zleconymi przez Internet, a także wypłacaniem pieniędzy z którychkolwiek bankomatów na terenie całego kraju. Pakiet dla firm obsługiwany jest bez dodatkowych kosztów w strukturze bankowości elektronicznej i daje możliwość otrzymania bezpłatnych i w dowolnej ilości, kart debetowych dla pracowników - sprawdź w aktualnym rankingu na .

W poczet Konta Firmowego Meritum Bez Granic, Meritum Rozwoju wchodzi: rachunek bieżący ogólny prowadzony w polskich złotych, rachunki uzupełniające prowadzone w polskich złotych oraz w walucie obcej. Dodatkowo do do konta firmowego wydawane są nieodpłatnie karty debetowe. Posiadacz tego rachunku nie zapłaci za posługiwanie się kartą płatniczą pod warunkiem dokonania za jej pośrednictwem transakcji bezgotówkowej na kwotę minimum 200 zł w miesiącu.

Konto firmowe jest w pełni aktywne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Łatwo oraz intuicyjnie dokonuje się różnego typu działania takie jak: transakcje elektroniczne, zlecenia stałe, analizowanie historii przelewów, dostępności środków na koncie.
20-11-19 07:44