Najbardziej efektywna a także najtańsza technologia ogrzewania mieszkań.

Promienniki podczerwieni (nagrzewnice, promienniki ciepła), zapewniające natychmiastowe, najtańsze oraz niesłychanie efektywne ogrzewanie wybranych powierzchni są już dostępne w sprzedaży.
Z roku na rok rośnie zainteresowanie ekonomicznym oraz zdrowym ocieplaniem za pomocą płytowych grzejników podczerwieni. Nic dziwnego. Nagrzewanie podczerwienią to w najwyższym stopniu skuteczna a także tania, tak w zakupie, a na pewno w użyciu - technika grzewcza. Stały wzrost cen nośników klasycznej energii termicznej – ropy, węgla – tak przez wzgląd na ich rosnące zapotrzebowanie a także zbliżający się koniec ich zasobów a także przez wzgląd na gwałtownie rosnące ceny ich pozyskania obligują właściwie każdego człowieka do optymalnego spożytkowania energii, i to w każdym przypadku. panele na podczerwień (Panele do podczerwieni), przy adekwatnym doborze wielkości mocy grzewczej przy swoim nieogromnym poborze energii są wyjściem perfekcyjnym a także do tego zdrowym.


We wszelkich wypadkach użycia płytowych grzejników czy także promienników podczerwieni grzeją one taniej jak też wydajniej, aniżeli jakiekolwiek innego wariantu system grzania (Promiennik cieplny). I do tego jest to najtańszy, całkiem bezobsługowy, system grzewczy. Odpowiednio dokonany wybór płytowego grzejnika do wielkości i objętości danego Wnętrza – ze względu na prawie 100 % wydajność grzewczą nagrzewania podczerwienią - pozwala zaoszczędzić między 30 do wręcz 60% sumptów ogrzewania w sezonie grzewczym w porównaniu do kosztów klasycznego ogrzewania: gazem, drewnem, bądź nawet niedrogimi peletami!


eksperci


Jak to funkcjonuje? Promieniowanie podczerwone zna każdy z nas.


1 2