Umowa

W jaki sposób można zadaszyć taras?

dom - kadr
Taras jest pewnym z w największym stopniu obleganych miejsc w ogródku. Tam właśnie możesz spędzić wolny czas z rodziną, konsumować posiłki, czytać albo po prostu cieszyć się zielenią.

Istotne pojęcia na temat podatków, wynagrodzeń i umowy najmu samochodu

wyżarzanie
Działalność polityczna, pieniądze oraz wynagrodzenie to tematy na jakie statystyczny Polak rozmawiać nie lubi. Nie ma w tym nic dziwacznego, gdyż są to tematy, jakie zazwyczaj w towarzystwie wprowadzają zamęt , a także zbyteczne dysputy, które zwykle i tak nie kończą się sensownym zreasumowaniem.

Znajdź solidne biuro księgowe z którym nawiążesz współpracę już teraz

księgowa w trakcie pracy
Dopiero co ukończyłeś studia i nie posiadasz planu na to co robić dalej z własnym życiem? Najprawdopodobniej założenie swojej firmy będzie strzałem w dziesiątkę, albowiem będziesz samowystarczalny i będziesz zarabiał duże pieniądze. Jeżeli wszystko ma wypalić musisz mieć plan działania, który uwzględnia wszystko od początku do końca.

Jakie zmiany w regulacjach odnoszących się do składek na Zus i praw pracowniczych czekają nas w przyszłym roku?

finanse
W przyszłym roku, tak samo jak w latach ubiegłych, możemy spodziewać się podniesienia kwoty, którą prowadzący działalność gospodarczą są zobligowane przekazywać na składki ZUS 2015. Taka zmiana odbywa się co roku – ze względu na algorytm ustalania ich wysokości zależnej od prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia w danym roku.

Prawne aspekty budowy

Prawo
Planujesz postawić nieruchomość. O czym trzeba nie zapominać? To proste. Po pierwsze, selekcja i opłacenie odpowiedniego terenu. Secundo, opłacenie architekta i zrobienie precyzyjnych planów inwestycji, wliczając dostęp do zasilania, gazu i innych istotnych udogodnień.

Jak zabezpieczyć interesy inwestora w umowie z architektem?

paragraf
W toku realizacji inwestycji budowlanych – w tym projektów infrastrukturalnych i deweloperskich – na inwestora czeka bardzo wiele pułapek. Dotyczą one przede wszystkim właściwego ukształtowania zasad i warunków kooperacji z wykonawcami. Chodzi tutaj także o architektów i biura projektowe...

Roboty dodatkowe w realizacji inwestycji

paragraf
W toku realizacji inwestycji budowlanych dość często zachodzi potrzeba zmiany projektów i materiałów, zlecenia robót dodatkowych, przedłużenia terminu zakończenia prac i w efekcie powstaje konieczność dokonania związanych z takimi zmianami rozliczeń finansowych...

Przydatne informacje związane z zatrudnieniem

Mężczyzna trzymający laptop
Na stronach internetowych przygotowanych specjalnie dla pracodawców oraz pracowników można trafić na idealnie podzielone na kategorie teksty. Dzięki nim odnajdziemy użyteczne nam informacje bardzo prędko. Nieustanne uzupełnianie informacji, których poszukują internauci, to zadanie specjalistów. Głównie w temacie takim jak sprawozdania finansowe spółek uzupełniane są one w sposób systematyczny.

Jakiego rodzaju zadania ma brand manager oraz jakie osoby doceniane są na tym stanowisku?

manager
Jest to dosyć nowy zawód, który wykreowany był na wymagania promocji, technik sprzedaży i aktualnego marketingu. Zawód taki nie jest zbyt rozpowszechniony, więc nie ma za dużej konkurencji w takiej branży.

Dobry poradnik dla kadrowca

praca
Prezentuję krótki poradnik dla osób, które pragną kiedyś pracować jako fachowiec od zasobów ludzkich. Dla was prezentuję parę niezbędnych pojęć łączących się z tym obszarem.
1 2 3