Konkurencja

Wyszukaj rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa, jakie spowodują, że Ty oraz Twoi współpracownicy ciągle będziecie mieli dostęp do aktualnych informacji

Praca przy komputerze
W czasie błyskawicznie realizujących się zmian na rynku dobrze jest mieć kontrolę nad danymi, jakie bezpośrednio oddziałują na sposób i jakość prowadzenia firmy. W pewnym sensie niedostatek informacji znaczy brak zorientowania na nadchodzącą sytuację, czyli niezdolność do podjęcia trafnych decyzji zapewniających przedsiębiorstwu rozwój. Konkurencyjność przedsiębiorstwa to przede wszystkim niezawodne działanie opierające na wiedzy wynikłej z zebranych i zanalizowanych informacji ze statystyk czy pozostałych źródeł.

Nieuczciwa konkurencja

Grupa biznesmenów
Przedsiębiorca, którego interesy zostały zagrożone bądź naruszone w wyniku działań kwalifikowanych jako czyny nieuczciwej konkurencji, ma możliwość dochodzenia swoich roszczeń, zarówno o charakterze cywilnoprawnym jak i karnoprawnym, na drodze sądowej.

Jak na długo utrzymać klientów

Prezenty
Bardzo duża konkurencja z pewnością nie pomaga za bardzo w prowadzeniu firmą. Oczywiście to niemożliwe, aby całkowicie nie posiadać konkurencji, ale faktycznie idzie rozumieć przedsiębiorców, którzy choć mocno się starają, wytrwale pracują, to mimo wszystko nie posiadają odpowiednich przychodów. Jednak należy zaakceptować takowy stan rzeczy! To znaczy, trzeba akceptować konkurencję, ale w żadnym wypadku nie niewystarczające profity. W końcu bez wątpienia można efektywnie walczyć ze swoimi konkurentami. Naturalnie w grę wchodzą wyłącznie te metody walki, które są całkowicie fair!

Windykacja finansów w firmie- co warto o niej wiedzieć

finanse
Każde przedsiębiorstwo powinno być jak najlepiej zorganizowane, tak, by wszystkie jego elementy mogły funkcjonować jak trzeba. Jedną z koniecznych kwestii jest kontrola finansów, dzięki której możliwe jest zmniejszenie ryzyka pojawienia się niewypłacalności. Co trzeba wiedzieć o odpowiednio przeprowadzonej kontroli?

Jak być zauważalnym w dzisiejszych czasach? Jak wybić się ponad przeciętny poziom i nie zgubić się w szarzyźnie?

miejsce na reklamę
Ciężko w dzisiejszych czasach wybić się, przedostać do bardziej powszechnej świadomości. Nie starczą umiejętności czy fantastyczne uzdolnienia, należy jeszcze umieć się wybić z tłumu. To podobno prostsze niż dawniej, gdyż mamy szersze pole do popisu. Jednakowoż to nie takie proste. To że są w zasięgu ręki sposoby, to jedno, ale trzeba również umieć z głową z nich korzystać, a to nie jest zadanie dla wszystkich.

Stosowanie unijnego prawa konkurencji oraz jego relacja do przepisów polskiej ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

Rzecznik patentowy na spotkaniu
Konsekwencją członkostwa Polski w Unii Europejskiej jest podleganie przez przedsiębiorców polskich unijnym regulacjom prawnym, w tym przepisom mającym na celu ochronę konkurencji wspólnego rynku. Praktyki antykonkurencyjne oraz koncentracje przedsiębiorców mogą zatem podlegać zarówno przepisom polskiej ustawy antymonopolowej, jaki i przepisom unijnym. Dlatego też należy ustalić wzajemny stosunek tych przepisów, który to jest wyznaczany przez regulację pierwotnego oraz wtórnego prawa unijnego.

Dlaczego wskazane jest skorzystać z pomocy profesjonalistów od wizerunku w sieci

Internet
Czemu dobrze jest skorzystać z pomocy fachowców, jeżeli pragnie się wypromować swoją witrynę w Internecie? Promowanie się w Internecie dzisiaj już nikogo nie dziwi, a Internet jest identycznie popularnym medium jak telewizja bądź radio, tym bardziej, że proponuje naprawdę dużo możliwości reklamowych, które czasami zupełnie nie muszą dużo kosztować. Na rynku w dodatku istnieje wiele agencji interaktywnych, które zajmują się marketingiem internetowym.

W jaki sposób zacząć inwestować, aby nie stracić? O jakiego rodzaju zasadach powinniśmy pamiętać przez cały czas?

finanse
Jest dużo sposobów, by polepszyć własne życie, lecz najczęściej miast z nich skorzystać wolimy zadowalać się marnymi rozwiązaniami. Tymczasem, by rozpocząć coś interesującego w życiu musimy pomyśleć choćby o ciekawym kursie, który pomoże nam znaleźć nową pracę. Takim kursem jest dajmy na to cisco kurs. Kolejne rozwiązania są także ciekawe, lecz najbardziej popularnym jest rozpoczęcie inwestowania. Jak się jednak do tego zabrać, by osiągnąć pożądane rezultaty?

Kim jest tajemniczy klient?

Okulary z soczewkami do pracy biurowej
Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług i korzyści. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe badania jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, badania kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.