Rynek

Spadki cen na rynku mieszkaniowym

Przełom 2011/2012 to okres nurkowania w dół cen na rynku nieruchomości. Coraz mniej kosztują lokale na rynku wtórnym i pierwotnym, niższe stawki są również za budynki willowe. Niezależnie, czy w grę wchodzi Łódź czy Wrocław, sprzedaż mieszkań dotyka krach. Stabilny poziom złotówek za metr kwadratowy da się zauważyć tylko w popularnych częściach wielkich miast . Analogicznie jest w przypadku nieruchomości luksusowych.

Wyszukaj rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa, jakie spowodują, że Ty oraz Twoi współpracownicy ciągle będziecie mieli dostęp do aktualnych informacji

Praca przy komputerze
W dobie ekspresowo realizujących się zmian na rynku dobrze jest mieć kontrolę nad danymi, które bezpośrednio wpływają na sposób oraz jakość kierowania firmą. W pewnym sensie brak informacji oznacza brak zorientowania na nadchodzącą sytuację, a zatem nieumiejętność podjęcia celnych decyzji zapewniających przedsiębiorstwu rozwój. Konkurencyjność przedsiębiorstwa to nade wszystko pewne działanie bazujące na wiedzy wynikającej z zebranych i przeanalizowanych informacji ze statystyk lub innych źródeł.

Warto ubiegać się o pracę w dziedzinie technologii informacyjnej?

praca
IT to angielski akronim od zwrotu „technologia informacyjna”. Branża ta jest ogromnie rozległa i dotyczy wszystkiego, co ma związek z komputerami, Internetem oraz oprogramowaniem. Na dzień dzisiejszy jeśli firma nie ma strony WWW, uznaje się ją za mało liczącą się na rynku. Informatyzacja urzędów i instytucji państwowych, zarządzanie zasobami informatycznymi firm, czy serwisowanie sprzętu komputerowego daje bardzo dużo miejsc na rynku pracy. Atrakcyjne płace są jedną z przyczyn, dla których studia na kierunku informatyka są jednymi z najczęściej wybieranych studiów z kierunków matematyczno-przyrodniczych. Specjaliści rynku zatrudnienia twierdzą, że zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie technologii informacyjnej będzie ciągle wzrastało.

Idea tak zwanego tajemniczego klienta

Zakupy, wózek zakupowy
Czasem w ogłoszeniach o pracę możemy spotkać się z pracą tajemniczego klienta. Jest to zajęcie, które nie jest znana szerszej grupie klientów. Na czym zatem ona polega? Co zaliczymy do głównych zadań tego typu osoby?

Wszystko o usługach IT w firmach

Coraz częściej słyszy się obecnie anglojęzyczne nazwy związane z informatyką. Są one często niejasne dla przeciętnego człowieka. W dobie powszechnej komputeryzacji i informatyzacji warto je jednak rozpoznawać i rozumieć, szczególnie że bardzo często można je zobaczyć w ofertach pracy. Określenia takie jak outsourcing IT bardzo powoli wchodzą do codziennego użycia. Wymieniona nazwa, pomimo że brzmi zawile, niesie za sobą bardzo jasne znaczenie.
1 2 3