Rynek

Czym podróżować postolicy Małopolski i sąsiedztwie?

Busy Kraków
Kraków, starodawna siedziba królów polskich, jest jedynym z najstarszych ośrodków miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, zachwyca nie tylko polskich zwiedzających ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto pomyśleć, jak podróżować w wybrane przez nas miejsce oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.

Mieszkania Poznań na sprzedaż

Pieniądze, Euro
Obecnie jest coraz więcej mieszkań w Poznaniu na sprzedaż. Gros z nich pochodzi na pewno z rynku wtórnego, ale także firmy deweloperskie Poznań budują nowe obiekty. Mają one tę przewagę nad używanymi, że znajduje się w nich sporo dodatkowych zalet, takich jak monitoring, place zabaw, wideofony itp., których często nie ma w starym budownictwie. Przykładowo deweloper Poznań proponuję mieszkania o podwyższonym standardzie.

Czas najwyższy na własne biuro

biuro
Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, spowodowanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Pożyczka w SKOK-ach

Pożyczka SKOK to temat który poruszymy się w tej publikacji. Jeśli należysz do SKOK pożyczki będą tańsze, więc jeśli pragniesz gotówki, a jesteś już klientem SKOK należało by przyjrzeć się tą formą pozyskania środków do życia.

Obecne trendy na rynku biur

meble biurowe
Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji o charakterze gospodarczym, stymulowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Trendy na rynku biur

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji o przeznaczeniu gospodarczym, nakręcanych wzrastającym zapotrzebowaniem, nie miało szans jeszcze wpłynąć na kurczącą się po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Platformy na giełdzie walutowej.

Notowania giełdowe
Platforma forex to bardzo duży rynek, najbardziej płynny i między pozostałymi charakteryzujący się największym wymienialnym wolumenem dziennym. Opiera się on o handel walutami w oparciu o spekulowany kurs walut , który odzwierciedla wynegocjowane ceny między dwoma zasobami. Do tego służą platformy takie jak Noble Markets.

Rynek NewConnect - podstawowe informacje

Księgowość
I. Czym jest NewConnect?
NewConnect to rynek w oparciu o który realizowany jest obrót akcjami w systemie alternatywnym organizowanym przez GPW w Warszawie (która określa warunki dopuszczające emitentów do obrotu). Debiutujące na NewConnect spółki notowane są poza tzw. rynkiem regulowanym. Emitentami są najczęściej nieduże firmy o wysokiej dynamice rozwoju.

Hale przemysłowe

budynek
Chyba nigdy nie myśleliście jak funkcjonuje branża zajmująca się halami przemysłowymi. Na każdym kroku można dostrzec tego rodzaju konstrukcje, a budowa hal wymaga dużego doświadczenia i sprawdzonych rozwiązań, by zapewnić najlepszą jakość i bezpieczeństwo. Na tym rynku jest duża konkurencja, ale przy selekcji wykonawcy nie tylko strona finansowa ma znaczenie. Niezwykle istotne są normy wykonania, dlatego że takiego rodzaju konstrukcje muszą spełniać wiele warunków bezpieczeństwa.

Handel w Rosji – o czym musisz pamiętać?

Certyfikacja gost
Polska w 1989 roku odzyskała na dobre niepodległość. Następnie rozpadł się Związek Radziecki i UW. To naprawdę istotne, gdyż jest on nieodzowny w kontaktach biznesowych z rosyjskimi handlowcami. Ale obok komunikacji, trzeba pamiętać o certyfikacie Gost R
1 2 3