Polska

Czym podróżować postolicy Małopolski i sąsiedztwie?

Busy Kraków
Kraków, stolica Małopolski, jest jedynym z najbardziej wiekowychaglomeracji miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma miejscami godnymi polecenia oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko lokalnych zwiedzających ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak podróżować w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.

UE i jej narzędzia finansowe

falgi
Unia Europejska otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że cenne wyróżnienie zostało przyznane niezasłużenie. Takie uwagi są niesamowicie błędne, gdyż o walorach tej unii międzynarodowej świadczy fakt, że nasz obszar właściwie jest wolny od starć (nie licząc niektórych krajów półwyspu bałkańskiego, lecz one do UE nie należą).

Fundusze unijne – co z nimi?

Flaga Unii Europejskiej
UE otrzymała ostatnio pokojową nagrodę Nobla. Były opinie, że cenne wyróżnienie zostało przyznane niesprawiedliwie. Takie zastrzeżenia są zdecydowanie nie na miejscu, ponieważ o zasługach tej organizacji międzynarodowej świadczy fakt, że nasz obszar w zasadzie jest wolny od konfliktów zbrojnych (nie licząc pewnych państw półwyspu bałkańskiego, lecz one do Unii nie należą).

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Diody LED
Niespełna osiemdziesiąt procent informacji dociera do nas za pomocą wzroku. Dlaczego więc tak rzadko troszczymy się o niego, decydując się na optymalne dla naszej pracy oświetlenie?