Kryzys

Outsourcing księgowości w czasach kryzysu

Dokumenty
Posiadanie własnej działalności w czasach wielkiego kryzysu nie jest łatwą rzeczą. Musimy skupić się na niezwykle skutecznym pozyskiwaniu odbiorców, ponieważ to oni są motorem napędowym całego mechanizmy. Dlatego trzeba zrobić wszystko, co w naszej mocy, by nasz towar stał się atrakcyjny dla potencjalnych konsumentów. W związku z tym, należy poświęcić dużo pracy i energii na rozwój innowacyjnych rozwiązań, które uczynią naszą pracę o wiele wydajniejszą.

Czas najwyższy na własne biuro

biuro
Zwiększająca się liczba inwestycji biurowych, stymulowanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na kurczącą się po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Trendy na rynku biur

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Opodatkowanie i oferty pracy w Irlandii

Gazeta.ie
Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w Irlandii, ten oto mały tekst na pewno będzie dla ciebie użyteczny. Przeczytaj więc go dokładnie i obierz kierunek na sławne Cliffs of Moher i Dublin!

Platformy B2B

Bezpieczne zakupy przez internet
Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla przedsiębiorstw. Kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz generalna kiepska koniunktura na kontynencie wpływa na sytuację gospodarczą i tak. Cała masa spółek, by pozostać na rynku, musiało obniżać koszty i usprawniać swoją działalność. Właściciele biznesów stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy - aukcje elektroniczne.

Czym jest platforma zakupowa?

Kobieta z tabletem
Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz ogólna niekorzystna koniunktura europejska oddziałuje na nasze położenie ekonomiczne i tak. Wiele spółek, by utrzymać się w grze, musiało ucinać koszty i racjonalizować swoją działalność. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu dywersyfikacji dostaw i opanowania twardej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.

Obecne trendy na rynku biur

meble biurowe
Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji o charakterze gospodarczym, stymulowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?