Kryzys

Trendy na rynku biur

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Opodatkowanie i oferty pracy w Irlandii

Gazeta.ie
Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w Irlandii, ten oto mały tekst na pewno będzie dla ciebie użyteczny. Przeczytaj więc go dokładnie i obierz kierunek na sławne Cliffs of Moher i Dublin!

Platformy B2B

Bezpieczne zakupy przez internet
Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla przedsiębiorstw. Kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz generalna kiepska koniunktura na kontynencie wpływa na sytuację gospodarczą i tak. Cała masa spółek, by pozostać na rynku, musiało obniżać koszty i usprawniać swoją działalność. Właściciele biznesów stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy - aukcje elektroniczne.

Czym jest platforma zakupowa?

Kobieta z tabletem
Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz ogólna niekorzystna koniunktura europejska oddziałuje na nasze położenie ekonomiczne i tak. Wiele spółek, by utrzymać się w grze, musiało ucinać koszty i racjonalizować swoją działalność. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu dywersyfikacji dostaw i opanowania twardej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.

Czas najwyższy na własne biuro

biuro
Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, spowodowanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Obecne trendy na rynku biur

meble biurowe
Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji o charakterze gospodarczym, stymulowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Outsourcing księgowości w czasach kryzysu

Dokumenty
Posiadanie własnej działalności w okresie globalnego kryzysu nie jest łatwą sprawą. Należy skoncentrować się na niezwykle skutecznym poszukiwaniu odbiorców, gdyż to oni są motorem napędowym tego mechanizmu. Dlatego powinniśmy zrobić wszystko, co tylko jesteśmy w stanie, aby nasz towar stał się atrakcyjny dla przyszłych konsumentów. W związku z tym, powinniśmy poświęcić mnóstwo pracy i zaangażowania na rozwój innowacyjnych technologii, które uczynią naszą pracę bardziej wydajną.