Kryzys

Platformy B2B

Bezpieczne zakupy przez internet
Mamy zły czas dla firm. Kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże całościowa słaba koniunktura w Unii Europejskiej wpływa na sytuację gospodarczą mimo to. Mnóstwo firm, by utrzymać się na rynku, było zmuszonych obniżać koszty i usprawniać funkcjonowanie. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania trudnej negocjacji cen. Z pomocą przyszedł nowy pomysł internetowy - aukcje elektroniczne.

Opodatkowanie i oferty pracy w Irlandii

Gazeta.ie
Jeśli chcesz zacząć pracę w Irlandii, poniższy lapidarny tekst na pewno stanie się dla ciebie praktyczny. Przeczytaj więc go dokładnie i obierz kierunek na piękne Cliffs of Moher i Dublin!

Czym jest platforma zakupowa?

Kobieta z tabletem
Mamy zły czas dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz ogólna niekorzystna koniunktura w Unii Europejskiej oddziałuje na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Cała masa biznesów, by pozostać w grze, było zmuszonych ucinać koszty i usprawniać swoją działalność. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.

Outsourcing księgowości w czasach kryzysu

Dokumenty
Posiadanie własnej działalności w okresie globalnego kryzysu nie jest łatwą sprawą. Należy skoncentrować się na niezwykle skutecznym poszukiwaniu odbiorców, gdyż to oni są motorem napędowym tego mechanizmu. Dlatego powinniśmy zrobić wszystko, co tylko jesteśmy w stanie, aby nasz towar stał się atrakcyjny dla przyszłych konsumentów. W związku z tym, powinniśmy poświęcić mnóstwo pracy i zaangażowania na rozwój innowacyjnych technologii, które uczynią naszą pracę bardziej wydajną.

Czas najwyższy na własne biuro

biuro
Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Obecne trendy na rynku biur

meble biurowe
Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wpłynąć na kurczącą się po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Trendy na rynku biur

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji o przeznaczeniu gospodarczym, nakręcanych wzrastającym zainteresowaniem, nie miało szans jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?