Czas

Najlepsze techniki mierzenia i poprawiania jakości obsługi klienta w Twojej firmie

Firma konsultingowa
Niesamowicie znaczące jest obecnie to, w jaki sposób jakość obsługi klienta przekłada się na dodatkową motywacje marki do ciągłej pracy nad udoskonalaniem swoich ofert. Wspomniane przełożenie jest duże, co ma wpływ na ciągłą pracę przedsiębiorstwa oraz, analogicznie, zainteresowanie klientów usługami czy produktami. Firma zobligowana jest raz na jakiś czas wykonywać dokładne badania marketingowe, które swoim zasięgiem obejmą wszystkie dziedziny korporacji, nie tylko te najistotniejsze.

Sędzia- profesja z przyszłością

obraz przedstawiający prawników
Na pewno wielu tegorocznych abiturientów dokonało już wyboru odpowiedniego kierunku studiów. Ale nie wszyscy są jeszcze do końca zdecydowani, jaką ścieżką chcą kroczyć w przyszłości. Młodzi ludzie wiedzą doskonale, że jest to pierwsza tak kluczowa decyzja w ich życiu, dlatego są tą sprawą niezwykle zdenerwowani. Nie powinniśmy w takim momencie naciskać na nasze dzieci. Muszą one same zadecydować o naszej przyszłości, nawet jeżeli ich wybór jest w naszym mniemaniu błędny.

Obieg dokumentów

komputery
Obieg dokumentów w firmie spółce to kwestia niebanalna. Od uzgodnienia systemu i kontroli powinniśmy zaczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentacji papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić firmie program do zarządzania dokumentami, np. Workflow.

Aby nie dopuścić do pożarów - w jakiego rodzaju systemy warto zainwestować?

sterta papierów
Czasami można spotkać się z opiniami, iż wszelakie kursy wiążące się z ochroną przeciwpożarową to strata czasu. Jednakże na pewno osoby, które tak uważają, z pewnością zmienią zdanie, jeśli tylko staną w obliczu zagrożenia przeciwpożarowego. Ochrona przeciwpożarowa w zakładzie pracy to niezwykle ważne zadanie.

Jak sprawnie sprawdzać należności dotyczące naszej firmy

obliczenia finansowe
Nasza działaność powinna na siebie zarabiać, powinna działać w taki sposób żeby klienci byli zadowoleni, ale również żeby pracownicy mieli jak efektywnie działać. Trzeba wszystko właściwie ogarnąć pod względem ogólnie pojętego zarządzania. Począwszy od dostaw, przez czas wytwarzania produktu/usługi, po dostawę. Trzeba rozplanować wszystko względem sytuacji rynku, na którym funkcjonujemy i tego, jak wygląda wewnętrzna struktura firmy.

Czy dobrze teraz sprzedać mieszkanie?

Inwestycje, nieruchomości
Od końca zeszłego roku ceny mieszkań maleją. Analitycy uważają, że ta tendencją się utrzyma przez znaczący okres, wysoce prawdopodobne, że nawet do 2013 roku. Nie inaczej wygląda ta kwestia na rynku budownictwa jednorodzinnego. Tam gwałtowny krach zdarzył się 3 miesiące temu i obserwujemy go teraz. Czy jest to zatem najlepszy czas, by kupić sobie własne cztery kąty? Dużo wskazuje na to, że tak, lecz można jeszcze poczekać, by natrafić na korzystniejsze oferty. Za parę miesięcy kurcząca się ciągle sprzedaż mieszkań może spowodować następne spadki cen.

Programy lojalnościowe - czy warto?

Już od dłuższego czasu słychać o przeróżnych programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Przedsiębiorstwa bardzo często wykorzystują tego typu działania, bo zapewniają tworzenie dobrych stosunków z klientami. Programy lojalnościowe implementowane są chętnie, bo to proste i efektywne narzędzie.

Przygotowanie auta na zimę: nie daj się zaskoczyć aurze

osoby
Odpowiednie przygotowanie pojazdu do zimy pozwoli uniknąć wielu problematycznych wypadków, nie jedynie kłopotów z rozruchem motoru, lecz także dla przykładu problemów z przymarzniętymi do uszczelek drzwiami.

Przygotowanie auta na zimę: nie daj się zaskoczyć aurze

lokata

Którą lokatę wybrać?

lokaty bankowe, a dokładniej oszczędzanie poprzez lokaty bankowe posiada w dzisiejszych czasach mnóstwo prześmiewców, jacy mówią, że nie ma to większego sensu, ze względu na drobny zysk.


Którą lokatę wybrać?

Pomimo to, lokata terminowa nadal stanowi najbardziej popularny sposób lokowania nadmiarów finansowych wśród Polaków.

Obecne trendy na rynku biur

meble biurowe
Coraz więcej inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?
1 2 3 4