Czas
lokata

Którą lokatę wybrać?

lokaty bankowe, a dokładniej oszczędzanie poprzez lokaty bankowe posiada w dzisiejszych czasach mnóstwo prześmiewców, jacy mówią, że nie ma to większego sensu, ze względu na drobny zysk.


Którą lokatę wybrać?

Pomimo to, lokata terminowa nadal stanowi najbardziej popularny sposób lokowania nadmiarów finansowych wśród Polaków.

Czy dobrze teraz sprzedać mieszkanie?

Inwestycje, nieruchomości
Od końca minionego roku ceny mieszkań nurkują w dół. Specjaliści uważają, że ten trend zachowa się przez dłuższy okres, wysoce prawdopodobne, że nawet do 2013 roku. Nie inaczej prezentuje się ta kwestia na rynku budownictwa jednorodzinnego. Tam silny krach nastąpił parę miesięcy temu i trwa cały czas. Czy mamy w takim razie idealny czas, by kupić sobie własne cztery kąty? Wygląda na to, że tak, ale można jeszcze się wstrzymać, by upolować korzystniejsze okazje. Za kilka miesięcy wciąż malejąca sprzedaż mieszkań może wywołać powtarzające się obniżki cen.

Aby nie dopuścić do pożarów - w jakiego rodzaju systemy warto zainwestować?

sterta papierów
Czasem można spotkać się z opiniami, iż wszelakie szkolenia związane z ochroną przeciwpożarową to marnotrawienie czasu. Jednakże z pewnością osoby, jakie tak uważają, na pewno zmienią zdanie, jeśli tylko staną w obliczu pożaru. Ochrona przeciwpożarowa w zakładzie pracy to niezwykle istotne zadanie.

Obecne trendy na rynku biur

meble biurowe
Coraz więcej inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Trendy na rynku biur

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, spowodowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie miało szans jeszcze wpłynąć na kurczącą się po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Każdy z nas pragnie mieć rewelacyjny samochód, jednak nie każdy może sobie na to pozwolić - wówczas musimy pomyśleć, jak to rozwiązać

Monety, zagraniczna waluta
Auto niezwykle ułatwia funkcjonowanie, więc trzeba je kupić. Jednak pewna grupa ludzi marzy nie o jakimś tam samochodzie, ale o świetnym wozie, który będzie szybki oraz designerski.

Każdy z nas pragnie mieć rewelacyjny samochód, jednak nie każdy może sobie na to pozwolić - wówczas musimy pomyśleć, jak to rozwiązać

specjalista ds. zakupów

Jakiego rodzaju wymogi stawiane bywają kandydatom na stanowisko fachowca do spraw zakupów?

Na tym etacie chciałaby pracować niejedna kobieta, ponieważ mnóstwo przedstawicieli płci męskiej sądzi, że dowolna kobieta bardzo lubi chodzić na zakupy. Jednak w zawodzie, o którym będzie mowa w niniejszym artykule, wcale nie idzie o zwykłe "wycieczki" do hipermarketu.


Jak założyć spółkę z.o.o.

Prawo
Oto krótki przewodnik, w którym w trzech punktach wyjaśnię, co trzeba zrobić, by założyć spółkę z.o.o.. Zakładanie spółek to proces, który może trwać parę tygodni, ale znacznie skurczy się, jeśli skorzystamy z usług kancelarii prawniczych albo radcy prawnego.

Księgowość dla małej firmy co należałoby na ten temat przeczytać?

dokumentacja
Rachunkowość może w większości wypadków spędzić sen z powiek. Wypełnianie obecnie ogromnej ilości papierów powoduje zwyczajowo dosyć sporo trudności bądź powodować może ogromny stres, który nieraz przekłada się na dokładność swojej pracy. Błędy w formularzach mogą dużo kosztować odpowiednią osobę, dlatego należy jest ich zawczasu uniknąć. Najpewniej będzie przyjrzeć się tej sprawie bliżej oraz pomyśleć czy da się liczyć na opłacalność finansową odpowiedniego księgowego.

Co z reklamą?

Sprzęt do druku
Jeśli planujemy reklamować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy dotąd umowy z żadną drukarnią warto poszukać odpowiedniej oferty używając sieci. Najpierw musimy wiedzieć czego chcemy. Nie każda drukarnia posiada maszyny umożliwiające przykładowo wytłaczanie nadruków. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
1 2 3 4