Sprzedaż

Transport drogą morską

Transport morski
Efektywne poruszanie się po nadzwyczaj szybko zmieniającym się świecie spedycyjnym to zadanie ciężkie. Podczas dzisiejszego kryzysu finansowego trudno podjąć decyzję jak najlepiej zadbać o swoją przyszłość, jak również o własne towary. Klasyczne ścieżki przewozu towarów są czasem kosztowne i mało opłacalne. Inny problem stanowi kraj, gdzie potrzeba sprzedawać własne towary.

Wzięcie pod uwagę w kampanii reklamowej gadżetów reklamowych jako baza do zachęcania konsumentów.

reklama
Biznesmen, jakiemu zależy na prowadzeniu biznesu przynoszącego dochody musi nie tylko specjalizować się w tym, czym się będzie zajmować, lecz jeszcze powinien uwzględnić pozostałe okoliczności obejmujące nastawienie na aktualne preferencje konsumentów. W związku z tym nie bez znaczenia jest wzięcie pod uwagę w kampanii reklamowej akcesoriów promocyjnych jako podstawa do zachęcania klientów co do stałego robienia użytku ze świadczeń należącej do Nas firmy.

Czy badania marketingowe mają sens?

komputery
Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług oraz zalet. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony oraz okazje i ryzyka na tle rynkowych rywali.

Jak zakupić stal po niskich cenach?

Cięcie blachy
Zapewne ów artykuł nie zaciekawi za wielu ludzi, ponieważ w końcu traktuje o niezmiernie niszowym temacie - mianowicie o stali. Jednak i tak fakty są takie, że stal towarzyszy dla nas codziennie. Takie są fakty. Na samym początku pragnę napisać trochę odnośnie sytuacji w naszym kraju. W zasadzie nie jesteśmy istotnym graczem na rynku stali, lecz wcale nie jest powiedziane, iż całkowicie się nie liczymy. Jednakże niestety ciągle huty stali są nieco za bardzo przestarzałe, w wielu przypadkach likwidowane i sprzedawane za bezcen. A w końcu przykładowo stal s355mc niegdyś była niezmiernie istotną gałęzią polskiej gospodarki!

Modernistyczne programy do zarządzania dla twojej firmy

komputer
Wszyscy doskonale pamiętamy lata osiemdziesiąte, gdy do skutecznego zarządzania, nawet najdrobniejszym przedsiębiorstwem, musieliśmy było znaleźć dużą liczbę specjalistów – od kadry zarządców, rachmistrzów, fakturzystów, ekspedientów aż po asystentów oraz dostawców. I choć nadal kontrola człowieka jest kluczowa, to zintegrowany system informatyczny znacznie przyspieszy wykonywanie zadań i obowiązków oraz poprawi wydajność.

Idea tak zwanego tajemniczego klienta

Zakupy, wózek zakupowy
Czasami w anonsach o pracę możemy spotkać się z ofertą tajemniczego klienta. Jest to zajęcie, które nie jest dobrze znana dużej grupie osób. Na czym więc ona polega? Co zalicza się do podstawowych funkcji tego rodzaju osoby?

Jak tak naprawdę możemy zwiększyć sprzedaż?

szkolenie sprzedażowe
Chciałbym zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, ponieważ w sumie od właśnie tego zależy moje całe życie. Przynajmniej to biznesowe - jednak jeśli w biznesie będzie mi beznadziejnie szło, pewnie nie będę niestety żył na dobrym poziomie. To powoduje, iż muszę ciągle udoskonalać własne działania biznesowe, po to by ciągle zarabiać godne pieniądze. Dobrze, lecz przecież trudno powiększyć sprzedaż - szczególnie, że polskie PKB w ostatnim czasie nie wzrasta jak błyskawica. Jednakże chciałbym tak czy siak udzielić odrobinę porad. Tak naprawdę w ostatnich miesiącach w znacznym stopniu powiększyłem u siebie sprzedaż.

Coraz powszechniejsze są mobilne systemy sprzedaży

Zakupy online
Ogarnięcie systemu sprzedaży w prowadzonym przez siebie sklepie internetowym to bez wątpienia coś co może stanowić o sukcesie firmy. Czyli nawet nieduży sklep internetowy powinien mieć tak przygotowaną sprzedaż, aby w żadnym przypadku kupujący nie skarżyli się. Zatem w tym artykule głównie o tym w jaki sposób prowadzić sprzedaż, ale ją powiększać.

Dlaczego najlepiej wykorzystać gadżety reklamowe do promowania firmy? Co dzięki temu możemy zyskać?

gazetki reklamowe
Gadżety w działaniach wspierających sprzedaż można wykorzystywać w charakterze krótkookresowym, dzięki temu jesteśmy w stanie zwiększyć sprzedaż produktów. Uniwersalność i znaczny asortyment dostępnych gadżetów sprawia, iż można je wykorzystywać w promocji sprzedaży z ukierunkowaniem na różnych adresatów.

W jaki sposób wybrać najlepsze mieszkanie? Dobrze jest przeanalizować każdy szczegół, żeby wszystko było idealnie?

nieruchomości
Kupno naszego lokum to proces dość skomplikowany, z pewnością zajmujący. Nie się ukryć, że jednak niesamowicie ważny, gdyż wybieramy miejsce, w którym przez najbliższych kilkanaście lat będziemy przebywać. Trzeba w związku z tym poważnie się zastanowić, na co zwracać uwagę, na czym nam zależy, jakie rzeczy są najbardziej istotne? Pamiętać musimy o długoterminowości, a więc oczywiście o tym, że jest to decyzja na lata, ale również będzie decydować, czy takie mieszkania będzie można w przyszłości sprzedać.
1 2