Sprzedaż

Transport drogą morską

Transport morski
Efektywne poruszanie się po bardzo prędko zmieniającym się świecie spedycyjnym to zadanie niełatwe. W czasach teraźniejszego kryzysu finansowego ciężko podjąć decyzję jak najpewniej zadbać o własną przyszłość, a także o swoje przedmioty zbytu. Zwyczajowe sposoby transportowania towarów są w większości wypadków kosztowne i mało opłacalne. Inny problem stanowi kraj, gdzie warto sprzedawać własne towary.

Rękodzieło pomysłem na sukces

fabryka
Coraz popularniejsze w ostatnim czasie zrobiły się różnego typu ręcznie wykonywane elementy ozdobne, biżuteria, albo wyroby ze szkła. Właściwie każda osoba, która ma trochę talentu w rękach ma możliwość, by stworzyć sobie niewielki warsztat w domu. Nie jest to wcale trudne, wymaga tylko niewielkich zakupów i organizacji.

Idea tak zwanego tajemniczego klienta

Zakupy, wózek zakupowy
Czasem w ogłoszeniach o pracę możemy spotkać się z ofertą tajemniczego klienta. Jest to zajęcie, które nie jest dobrze znana dużej grupie osób. Na czym więc może ona polegać? Co zalicza się do zasadniczych zadań tego rodzaju osoby?

Agencje reklamowe spełniają w aktualnych czasach mają wyjątkowo istotną funkcję w sprzedaży dóbr

billboard reklamowy w języku angielskim
Marketing, na dystansie lat stał się podstawową płaszczyzną do osiągnięcia sukcesu w branży sprzedaży dóbr i realizacji usług. Nie wystarczy obecnie tylko wykonać poszczególne dobro i skierować do sprzedaży, lecz trzeba w określonym zakresie przeprowadzić propagandę, która zagwarantuje odpowiednią reklamę i zwiększa ilość potencjalnych kupców danego dobra.

Techniki NLP - w czym pomagają?

Biznes, mężczyźni
Dzisiejszy świat nas nie rozpieszcza. Wręcz przeciwnie, na każdym rogu czyhają na nas rozmaite stresujące sytuacje, którym trzeba stawiać czoło. Najwięcej nerwów tracimy w miejscu pracy. Odczuwamy potężną presję ze strony szefostwa, pragniemy dawać z siebie jak najwięcej, najczęściej kosztem swojego życia osobistego.

Coraz powszechniejsze są mobilne systemy sprzedaży

Zakupy online
Ogarnięcie systemu sprzedaży w swoim sklepie internetowym to bez cienia wątpliwości coś co może stanowić sukces firmy. Czyli nawet nieduży sklep musi mieć w taki sposób przygotowaną sprzedaż, aby nigdy kupujący nie narzekali. Czyli w tym artykule głównie o tym jak prowadzić sprzedaż, ale ją powiększać.

Modernistyczne programy do zarządzania dla twojej firmy

komputer
Każdy doskonale pamięta lata osiemdziesiąte, gdy do efektywnego zarządzania, nawet najdrobniejszym przedsiębiorstwem, konieczne było znaleźć cały szereg ekspertów z danej dziedziny – od kadry kierowników, rachmistrzów, fakturzystów, ekspedientów po pomocników oraz kurierów. I pomimo, że kontrola człowieka jest priorytetem, to zintegrowany system informatyczny znacznie przyspieszy pracę i poprawi wydajność.

Wzięcie pod uwagę w kampanii reklamowej gadżetów reklamowych jako baza do zachęcania konsumentów.

reklama
Biznesmen, jakiemu zależy na prowadzeniu biznesu przynoszącego dochody musi nie tylko specjalizować się w tym, czym się będzie zajmować, lecz jeszcze powinien uwzględnić pozostałe okoliczności obejmujące nastawienie na aktualne preferencje konsumentów. W związku z tym nie bez znaczenia jest wzięcie pod uwagę w kampanii reklamowej akcesoriów promocyjnych jako podstawa do zachęcania klientów co do stałego robienia użytku ze świadczeń należącej do Nas firmy.

Czy badania marketingowe mają sens?

komputery
Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług oraz zalet. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony oraz okazje i ryzyka na tle rynkowych rywali.

Jak zakupić stal po niskich cenach?

Cięcie blachy
Zapewne ów artykuł nie zaciekawi za wielu ludzi, ponieważ w końcu traktuje o niezmiernie niszowym temacie - mianowicie o stali. Jednak i tak fakty są takie, że stal towarzyszy dla nas codziennie. Takie są fakty. Na samym początku pragnę napisać trochę odnośnie sytuacji w naszym kraju. W zasadzie nie jesteśmy istotnym graczem na rynku stali, lecz wcale nie jest powiedziane, iż całkowicie się nie liczymy. Jednakże niestety ciągle huty stali są nieco za bardzo przestarzałe, w wielu przypadkach likwidowane i sprzedawane za bezcen. A w końcu przykładowo stal s355mc niegdyś była niezmiernie istotną gałęzią polskiej gospodarki!
1 2