Finanse

Programy lojalnościowe z jak najlepszej strony

monety
Już blisko 15 lat wyłącznie specjalizujemy się w marketingu lojalności i relacji. Przygotowujemy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, całościowo od planu działania, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.

Agencje reklamowe spełniają w aktualnych czasach mają wyjątkowo istotną funkcję w sprzedaży dóbr

billboard reklamowy w języku angielskim
Marketing, na przestrzeni lat stał się najważniejszą płaszczyzną do osiągnięcia sukcesu na rynku sprzedaży rozmaitych produktów i świadczenia usług. Nie wystarczy obecnie tylko wyprodukować poszczególne dobro i przekazać do sprzedaży, ale trzeba w pewnym sensie stworzyć propagandę, która zapewnia bardzo dobrą reklamę i zwiększa liczbę potencjalnych nabywców danego dobra.

Badania marketingowe - 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół splatających się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, realizując kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony, a także szanse i ryzyka pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.

Kim jest tajemniczy klient?

Okulary z soczewkami do pracy biurowej
Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług i korzyści. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe badania jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, badania kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.

Warianty badań marketingowych

praca
Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług oraz korzyści. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony, a także okazje i ryzyka na tle bezpośrednich konkurentów.

W jaki sposób dobrze inwestować swoje oszczędności?

pieniądze
Na pewno większość z nas posiada przynajmniej minimalne oszczędności, które gromadzimy zwykle „na czarną godzinę”. Jest to rzecz jasna bardzo mądre podejście, bowiem w końcu przyszło nam żyć w czasach, w których różne trudności finansowe mogą nas dotykać bardzo nieoczekiwanie, a właśnie tego typu oszczędności często mogą wówczas być bardzo pomocne. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że mimo wszystko wielu ludzi podchodzi do kwestii oszczędzania w raczej mało odpowiedni sposób, równocześnie marnując znaczny potencjał jaki tkwi w zbieranych przez siebie pieniądzach.
1 2 3