Programy
Pokój

Jakiego rodzaju umiejętności powinna mieć osoba funkcjonująca na stanowisku kontrolera finansowego?

Ogólnie wiadomo, że żeby móc podejmować (często niezwykle poważne) decyzje, konieczne jest posiadanie znacznej ilości dokładnych informacji. W wypadku mnóstwa spółek, osobą odpowiedzialną za ich zbieranie jest człowiek, jaki działa na etacie, o którym będzie mowa.


Jakiego rodzaju umiejętności powinna mieć osoba funkcjonująca na stanowisku kontrolera finansowego?

Profesjonalista, który funkcjonuje na takim etacie powinien ukończyć wyższe studia z dziedziny ekonomii (najlepiej o specjalizacji finansowym oraz controllingu).

Poczytaj o programach lojalnościowych

Praca, biznesmen
Fakt, iż pozyskanie przez firmę nowego klienta jest, w wielu przypadkach, znacznie droższe niż utrzymanie klienta już posiadanego, powoduje, że przedsiębiorstwa wzmożoną uwagę zaczęły zwracać na narzędzia pomagające w zatrzymaniu klientów. Wśród nich coraz większą popularnością cieszą się programy lojalnościowe, głównie dzięki swojej wysokiej skuteczności.

Systemy lojalnościowe przez satysfakcję klienta pomagają generować przychód finansowy

Business work
W dzisiejszych czasach przeprowadzane są rozmaite czynności marketingowe, jakie mają wpłynąć na jak najlepsze relacje z klientem, jakie także powinny utrzymywać się bardzo długo. To daje możliwość regularnie generować zysk finansowy, gdyż każdy zadowolony klient będzie z chęcią i dużo częściej korzystał z usług danej firmy, czy też oferowanych przez nią dóbr. W tym celu sporo firm stosuje różne programy, które opierają się na zbudowaniu pozytywnych relacji z klientem i także zapewnieniem mu rzetelnej obsługi, która przełoży się na jego zadowolenie i uznanie.

Jak oddać na opp 1% podatku

Pieniądze, Euro
Za każdy 1% fundacje są dozgonnie wdzięczne. Organizacje pożytku publicznego potrzebują każdego grosza, by mogły jak najlepiej urzeczywistniać swoje cele. Gdy rozliczamy pit przez internet bez problemu możemy 1 procent podatku oddać wybranej przez nas organizacji. Często programy pomagające w rozliczeniu mają już wypełnioną odpowiednią kratkę, ale mamy możliwość oczywiście samemu dokonać wyboru. Ten 1% fundacje zwykle zbierają na bardziej określony cel niż po prostu „działania fundacji”.

O czym musimy pamiętać rozliczając swój PIT, aby nie posiadać później kłopotów z urzędem skarbowym?

prezes
Czy pragniemy, czy nie, podatki uiszczać powinniśmy. Tak było w przeszłości, tak jest teraz i tak pewnie będzie w przyszłości. Zwykły człowiek, chociażby chciał, to i tak niczego z tym nie zrobi.

Efektywne zarządzanie zasobami

LAPTOP Z SERII Q
Systemy komputerowe w przedsiębiorstwie pomagają w skutecznym zarządzaniu zasobami i w przetwarzaniu dostępnych danych. Nawet bardzo małe przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na zakup zestawu tego rodzaju oprogramowania, które w powszechnym języku nazywa się skrótem „erp”.

Co jest istotą programu lojalnościowego?

Już blisko 15 lat wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, kompleksowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.

Na czym polegają programy lojalnościowe?

Kupno walut przez internet
Już blisko 15 lat wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., kompleksowo od projektu, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.

Jak na długo utrzymać klientów

Prezenty
Ogromna konkurencja na pewno nie pomaga przesadnie w prowadzeniu firmą. Oczywiście to nierealne, aby całkowicie nie mieć konkurencji, ale faktycznie można rozumieć biznesmenów, którzy choć mocno się starają, wytrwale pracują, to jakby nie patrzeć nie posiadają wystarczających przychodów. Jednak trzeba zaakceptować taki stan rzeczy! To znaczy, należy akceptować konkurencję, ale w żadnym wypadku nie niższe profity. Przecież bez żadnego cienia wątpliwości możemy jakoś walczyć z własnymi konkurentami. Naturalnie w grę wchodzą tylko te metody walki, które są najzupełniej fair!

Jak uporządkować dokumenty w przedsiębiorstwie

komputery
Od pewnego czasu tworzy się coraz więcej aplikacji i systemów ułatwiających pracę zarówno w większych jak i niedużych przedsiębiorstwach. Każdej firmie przydatny jest system do planowania czasu pracy, wystawiania faktur, być może jakiś program pozwalający na rozpoznanie poczty przychodzącej tak elektronicznej jak i zwykłej, na przykład po zeskanowaniu. Wszystko to zależne jest od tego czym trudni się przedsiębiorstwo. Jeżeli obracamy wielką ilością dokumentacji wszelkiego rodzaju, ponadto chcemy, by wszystko było nie tylko fizycznie w segregatorach lecz też we właściwych folderach w wersji elektronicznej zdecydowanie musimy dać pracownikom jakiś program ułatwiający takie zadania.
1 2