Studia

Sędzia- profesja z przyszłością

obraz przedstawiający prawników
Bez wątpienia wielu tegorocznych abiturientów dokonało już wyboru odpowiedniego kierunku studiów. Ale nie wszyscy są jeszcze do końca zdecydowani, którą drogą pragną iść w przyszłości. Młodzi ludzie zdają sobie doskonale sprawę z tego, że jest to pierwsza tak ważna decyzja w ich życiu, dlatego są tą sprawą strasznie zdenerwowani. Nie powinno się w takim momencie naciskać na nasze dzieci. Powinny one same decydować o swojej przyszłości, nawet jeżeli ich wybór jest w naszym mniemaniu błędny.

Próbujemy znaleźć zdolnego adwokata

Prawo
Należy powiedzieć, że całkowite pojęcie ogółu systemu norm prawnych w Polsce jest zadaniem trudnym. Z tego powodu właśnie studia prawne są uznawane za najcięższe i równocześnie mocno prestiżowe. Przeciętny mieszkaniec Polski posiada nieduże pojęcie o systemie prawnym.

Wszystko o pracy w Irlandii

Gazeta.ie
Podróż Polaków za chlebem jeszcze się nie skończyła. Wiadomo, że w Europie są problemy na rynku pracy, jednak szukamy swojego eldorado, gdzie moglibyśmy w końcu szybko zarobić na życie, nieco oszczędzić i ostatecznie wrócić do kraju. Dla wielu to Irlandia miała stać się spełnieniem marzeń.