Studia

Sędzia- profesja z przyszłością

obraz przedstawiający prawników
Z pewnością wielu tegorocznych abiturientów ma już za sobą wybór kierunki studiów. Ale nie wszyscy są w rzeczywistości do końca pewni, którą drogą będą kroczyć w dorosłym życiu. Młodzi ludzie wiedzą doskonale, że jest to pierwsza tak istotna decyzja w ich życiu, dlatego są tą kwestią bardzo zdenerwowani. Nie warto w takim momencie naciskać na nasze dzieci. Powinny one samodzielnie decydować o swojej przyszłości, nawet jeśli ich decyzja jest naszym zdaniem błędna.

Próbujemy znaleźć zdolnego adwokata

Prawo
Można powiedzieć, że zrozumienie doszczętne ogółu systemu norm prawnych w ojczyźnie jest niezwykle trudne. Z tej przyczyny właśnie studia prawne są uważane za najcięższe i równocześnie silnie prestiżowe. Przeciętny obywatel nadwiślańskiego kraju ma nieduże pojęcie o kodeksach.

Wszystko o pracy w Irlandii

Gazeta.ie
Podróż młodych Polaków za wypłatą jeszcze się nie skończyła. Wiadomo, że w Europie straszy kryzys, bez przerwy poszukujemy raju, w którym dałoby się spokojnie dorobić, trochę oszczędzić i finalnie wrócić do kraju. Dla niektórych Irlandia stała się szczytem marzeń.