Studia

Sędzia- profesja z przyszłością

obraz przedstawiający prawników
Na pewno większość tegorocznych maturzystów ma już za sobą wybór kierunki studiów. Ale nie wszyscy są tak naprawdę do końca pewni, jaką ścieżką pragną iść w przyszłości. Młodzi ludzie wiedzą doskonale, że jest to pierwsza tak ważna decyzja w ich życiu, dlatego są tą kwestią niezwykle zestresowani. Nie powinniśmy w takiej chwili wywierać presji na naszych dzieciach. Powinny one same decydować o naszej przyszłości, nawet jeśli ich wybór jest w naszym mniemaniu błędny.

Próbujemy znaleźć zdolnego adwokata

Prawo
Trzeba dojść do wniosku, że całkowite pojęcie całości systemu norm prawnych w naszym kraju jest zadaniem trudnym. Z tego powodu właśnie studia na prawie są uznawane za najbardziej wymagające i równocześnie najbardziej prestiżowe. Zwyczajny mieszkaniec Polski ma małe pojęcie o prawie.

Wszystko o pracy w Irlandii

Gazeta.ie
Podróż Polaków za chlebem jeszcze się nie skończyła. Wiadomo, że w Europie są problemy na rynku pracy, jednak szukamy swojego eldorado, gdzie moglibyśmy w końcu szybko zarobić na życie, nieco oszczędzić i ostatecznie wrócić do kraju. Dla wielu to Irlandia miała stać się spełnieniem marzeń.