Technologia

Promocja na billboardach

Bilbord reklamowy
Każdy, kto chociaż trochę rozumie współczesne technologie wie, że dzisiaj dominującą pozycję w reklamie dzierży cyberprzestrzeń. Trudno się dziwić, przecież umiejętnie opublikowane reklamy w WWW dotrą do większej liczby ludzi, niż na przykład billboardy w Rudzie Śląskiej. A jak wiemy fundamentalnym celem ludzi publikujących przekazy reklamowe jest to, by wieści o ich działalności dochodziły do jak najszerzej masy ludzi.

Z jakiego powodu technika LED jest tak bardzo atrakcyjna

ekran LED
Kochamy otaczać się nowymi wynalazkami; w torebce trzymamy najnowocześniejsze smartfony - narzędzia o wiele bardziej skomplikowane niż zwykłe aparaty telefoniczne sprzed kilkunastu lat. Najnowocześniejsze telefony - prócz rozmów - mają aplikacje do najprzeróżniejszych innych czynności. Często posiadają one wmontowany GPS dzięki czemu nie zgubimy się w nieznanym nam mieście. Nie spóźnimy się również na żadne spotkanie, bo inny program nie pozwoli nam zapomnieć o żadnym zdarzeniu, zaś oczekując w kolejce do doktora możemy umilić sobie czas czytając e-gazetę.

Ulepszyć wydajność własnej firmy: ale jakie mamy ku temu możliwości?

wydajność
Pewnie nieustanne czytanie artykułów dotyczących wydajności nie powiększy jej automatycznie, lecz można śmiało powiedzieć, że i tak taka wiedza jakby nie patrzeć jest mocno ciekawa, dająca naprawdę wiele. Zapamiętajmy jedną kwestię: w żadnym razie nie ma tej sytuacji, iż akurat samo mówienie o zwiększeniu wydajności jest w stanie dać jakieś efekty. Jednak można śmiało powiedzieć, że najczęściej wiedza teoretyczna także może dać całkiem dużo.

Energooszczędne LEDy w walce o ekologię.

Nie trać prądu na darmo
Zmniejszenie wykorzystania energii elektrycznej jest niesłuchanie ważne w kontekście zmian klimatycznych. Gdyby każdy z nas korzystał tylko z energooszczędnego oświetlenia i elektroniki klasy A i wyższej, do atmosfery przenikałoby aż 15 mln CO2 mniej.

Czy niedrogie LEDy są możliwe?

Lampa z diodami Led
Mimo, że lampy LED są dużo tańsze w użytkowaniu, w wyniku 6-10 krotnie większej trwałości w zestawieniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszej konsumpcji energii elektrycznej, ich cena detaliczna w dalszym ciągu zniechęca wielu klientów. Choć zachęcani nieporównywalnie lepszą jakością światła, walorami estetycznymi oraz energooszczędnością innowacyjnych artykułów LED, wciąż wybierają oni tańsze zamienniki, niejednokrotnie obwiniając dystrybutora za wysokie koszty artykułów LED.

Co to jest rozproszone przetwarzanie danych

Praca przy komputerze
Od jakiegoś czasu trwają prace mające na celu zaprojektowanie prototypowego komputera kwantowego. Ma być on tańszy od wcześniej używanych superkomputerów, a przez jego ogromną moc obliczeniową będzie on niezastąpiony w kryptografii i przetwarzaniu danych.

Jak doposażyć magazyn

magazyn
Sporo przedsiębiorców posiadających firmy zajmujące się handlem staje przed problemem przechowywania asortymentu. Wynajęcie czy kupno powierzchni magazynowej to wydatek, z którym bez wątpienia liczą się przy planowaniu budżetu. Oczywiście wyjściem są regały. zależnie od zapotrzebowania warto zaznajomić się z ofertami na regały paletowe, regały półkowe, regały wysokiego składowania, a jeśli wynajęliśmy bardzo wysokie pomieszczenie magazynowe - antresole magazynowe.