LED

Gdzie można stosować światło LED?

Kolorowe światła LED
Światła LED mają wyjątkowo rozległy zakres zastosowań.Żarówki diodowe LED ze świetnym skutkiem można montować nie tylko w domach, lecz również w obiektach przemysłowych i biurowcach, hotelach, klubach, restauracjach, itp.

Z jakiego powodu technika LED jest tak bardzo atrakcyjna

ekran LED
Uwielbiamy otaczać się nowymi wynalazkami; w torebce trzymamy najnowocześniejsze smartfony - urządzenia o wiele bardziej złożone niż proste aparaty telefoniczne sprzed kilkunastu lat. Współczesne smartfony - oprócz rozmów - mają aplikacje do najprzeróżniejszych innych czynności. Częstokroć posiadają one wbudowany GPS dzięki któremu nie zgubimy się w nieznanej nam miejscowości. Nie spóźnimy się również na żadne ze spotkań, bowiem inny program nie pozwoli nam zapomnieć o zdarzeniu, zaś oczekując w kolejce do doktora możemy umilić sobie czas czytając e-książkę.

Oświetlenie LED dla przemysłu – wielka szansa dla sporej ilości przedsiębiorstw na oszczędzenie w zużyciu energii elektrycznej oraz trwałość w oświetleniu

żarówka led
Rozkwit technologiczny w współczesnych czasach umożliwia wytwarzanie wielu nowych urządzeń i technologii używanych w życiu ludzi.

Oświetlenie LED – nowa jakość?

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Od kilku lat coraz większym zainteresowaniem cieszy się energooszczędna technologia oświetlenia LED, która powiązana jest z wykorzystaniem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED wykorzystane w zastępstwie świetlówek CCFL niosą ze sobą cały szereg korzyści.

Energooszczędne LEDy w walce o ekologię.

Nie trać prądu na darmo
Zmniejszenie wykorzystania energii elektrycznej jest niesłuchanie ważne w kontekście zmian klimatycznych. Gdyby każdy z nas korzystał tylko z energooszczędnego oświetlenia i elektroniki klasy A i wyższej, do atmosfery przenikałoby aż 15 mln CO2 mniej.

Czy niedrogie LEDy są możliwe?

Lampa z diodami Led
Mimo, że lampy LED są dużo tańsze w użytkowaniu, w wyniku 6-10 krotnie większej trwałości w zestawieniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszej konsumpcji energii elektrycznej, ich cena detaliczna w dalszym ciągu zniechęca wielu klientów. Choć zachęcani nieporównywalnie lepszą jakością światła, walorami estetycznymi oraz energooszczędnością innowacyjnych artykułów LED, wciąż wybierają oni tańsze zamienniki, niejednokrotnie obwiniając dystrybutora za wysokie koszty artykułów LED.