Oświetlenie

Oświetlenie LED – nowa jakość?

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Ostatnimi czasy coraz większym zainteresowaniem cieszy się energooszczędna technologia oświetlenia LED, która powiązana jest z użyciem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED zastosowane w zastępstwie świetlówek CCFL powodują wiele wymiernych korzyści.

Czy warto wybrać oświetlenie LED?

żarówki
Oświetlenie energooszczędne stało się raczej normą, ale ciągle mało wiemy jeszcze o ledowych żarówkach. Czy faktycznie warto zainwestować w super oszczędne oświetlenie? Niedawno na rynku można kupić żarówki LED i jeszcze są autentycznym hitem. Ich cena jednak jest dużo wyższa od typowych świetlówek, więc z lękiem traktujemy zakupy. Z całą pewnością świetlówki LED mogą zmniejszyć zużycie energii nawet o 90%.

Oświetlenie LED dla przemysłu – wielka szansa dla sporej ilości przedsiębiorstw na oszczędzenie w zużyciu energii elektrycznej oraz trwałość w oświetleniu

żarówka led
Rozwój technologiczny w obecnych czasach umożliwia tworzenie wielu nowych sprzętów i technologii wykorzystywanych w życiu jednostek.

Billboardy - potrzebne?

Medas-Media
Jeżeli masz działalność gospodarczą, z pewnością zastanawiałeś się nie raz, jak efektywnie się rozreklamować. W dzisiejszych czasach niesamowicie popularna jest reklama sieciowa, a także wykonywanie Public Relations przez portale społecznościowe. Cały czas chętnie wybierane przez reklamodawców są przekazy w periodykach. Ale my zalecamy znaną ludzkości od wieków reklamę plakatową.

Gdzie można stosować światło LED?

Kolorowe światła LED
Oświetlenie LED ma bardzo rozległy wachlarz zastosowań.Żarówki diodowe LED z dobrym efektem można wykorzystywać nie tylko w domach, lecz również w halach przemysłowych i budynkach biurowych, hotelach, pubach, kinach, itp.

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Diody LED
Niespełna osiemdziesiąt procent informacji dociera do nas za pomocą wzroku. Dlaczego więc tak rzadko troszczymy się o niego, decydując się na optymalne dla naszej pracy oświetlenie?

Energooszczędne LEDy w walce o ekologię.

Nie trać prądu na darmo
Ograniczenie zużycia energii elektrycznej jest niezwykle ważne w kontekście zmian klimatycznych. Gdyby wszyscy używali tylko z energooszczędnego oświetlenia i elektroniki klasy A i wyższej, do powietrza przenikałoby aż 15 mln dwutlenku węgla mniej.

Waga oświetlenia w dekoracji wnętrz

Żarówka energooszczędna
Każde wnętrze wymaga oświetlenia najwyższej jakości. Światło odgrywa w nim bowiem bardzo ważne role.

LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Czy orientujesz się, że w efekcie zastosowania energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy krajów UE mieli by możliwość zaoszczędzić niemal 40 TWh, co w przybliżeniu odpowiada rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że w tym czasie oszczędności na terenie państw UE będące efektem takiej zmiany mogłyby osiągnąć około 5mld euro?