Telebim

ZachwalaniePropagowanie na ekranie

telebim
Telebimy to najwyższa odmiana urządzeń służących do przesyłania informacji dla szerokiego kręgu adresatów. Jest to jedyna jak dotąd technika, jaka pozwala na emisję obrazu z wysoką jakością, również znakomitą widzialnością dzięki użyciu specjalistycznych diod LED. Tylko owa technologia pozwala przejść przez promienie słoneczne, co czyni ekran idealnie dostrzegalnym w świetle dziennym.

Siedemdziesiąt pięć tysięcy osób każdego dnia ogląda naszą ofertę, czyli jak skutecznie promować się w Koninie

kolorowy telebim promocyjny
Od dawna wiadomo, że najskuteczniejsza reklama to taka, którą przyswajamy nieświadomie, np. czekając na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji. Jak chociażby w Koninie, przy zatłoczonej ulicy Kleczewskiej.

Nowe możliwości w outdoorze

Miasto, ekran LED
Telebim przyciąga spojrzenia jak magnes. Ludzkie oko reaguje na ruch i światło, dzięki temu ekrany LED wyróżniają się w przestrzeni miejskiej i są oglądane przez przechodniów znacznie częściej, niż statyczne bilbordy.

Najlepszy sposób na reklamę

Telebim w Krakowie
Ogromnie trudno w obecnych czasach odnaleźć dobrą robotę. Jeśli zaś chodzi o młodych ludzi jest praktycznie niemożliwe. W czasach globalnego załamania gospodarczego przedsiębiorstwa zarządzają duże zwolnienia. A przecież z czegoś trzeba żyć. Na szczęście, zawsze można odszukać wyjście z każdej sytuacji.

Jak dotrzeć ze swoim produktem do dużej liczby interesantów i która promocja jest najlepsza?

ekspert
Wiadomo, iż każdy sprzedawca pragnie sprzedać swój produkt wielu osobom. Pragnie, żeby to jego produkt kupowali interesanci i byli z niego zadowoleni, bo przecież jest najlepszy.

Doskonałej jakości reklama na telebimie

Telebim
Rewelacyjnie przygotowane reklamy na telebimy to owoc usilnej pracy wielu specjalistów. Wkładają oni całe serce w przygotowywanie najrozmaitszych propozycji, co będą odpowiadać wybierającym je konsumentom i doskonale prezentować ich produkt. Wiele zależy też od lokalizacji.