Firmę

Czy warto zlecać zarządzanie kadrami?

praca
Wszelkiego rodzaju firmy o wiele częściej korzystają z outsourcingu. Spowodowane jest to zwykle tym, że takie rozwiązanie jest bardziej opłacalne, niż organizowanie pewnych działów w firmie. Dobrym przykładem jest doradztwo personalne.

Jak spowodować, aby Twoi pracownicy stali się bardziej zmotywowani do pracy? Wskazówki dla przedsiębiorców

telebim
Nie od dzisiaj wiadomo, że dobry i lojalny pracownik to prawdziwy skarb dla właściwie każdego pracodawcy. W obecnych czasach, kiedy coraz większą część pracy wykonują maszyny, część pracodawców zdaje się o tym zapominać - jest to jednakże ogromny błąd, którego niewątpliwie nie powinieneś powielać jeśli także jesteś pracodawcą.

Kiedy firmie niezbędna jest fachowa pomoc księgowa?

Specjalista IT
Fachowe i rzetelne wsparcie rachunkowe a także prawne przedsiębiorstwa jest nadzwyczaj ważne. To w ogromnej mierze właśnie tego typu kwestie stanowią o powodzeniu naszego przedsiębiorstwa.

W jaki sposób dobrać firmę porządkującą?

Niszczenie dokumentów
W urzędach jak też firmach coraz większą wziętością cieszy się outsourcing usług związanych z porządkowaniem. Wbrew dotychczasowym sądom, zlecenie sprzątania biura jednostce zewnętrznej opłaci się bardziej niż zatrudnianie w tym celu swego personelu. Na co kierować uwagę wybierając jednostkę sprzątającą? Przedstawiamy kilka konkretnych sugestii.

Audyt jako doradzanie w procesach kierowania ryzykiem i zapobiegania niepoprawnościom

kłopoty
Obecnie sporo jednostek musi działać w żywiołowo zmieniającym się środowisku gospodarczym, a ich aktywności towarzyszą coraz to większe niebezpieczeństwa.