Podatki

Odwołanie od decyzji w prawie podatkowym

obliczenia podatkowe
Podobnie jak w ogólnym postępowaniu administracyjnym, od decyzji organu podatkowego również przysługuje środek odwoławczy, regulowany przepisami Ordynacji Podatkowej. Obie instytucje różnią się pod kilkoma względami, przy czym odwołanie w postępowaniu podatkowym charakteryzuje dalej idący formalizm.

Przekazanie 1% podatku na opp to odpowiedni pomysł

finanse na koncie
Jeśli uważnie rozglądniemy się wokół nas, to prędko przekonamy się, że okazuje się być sporo ludzi, którzy proszą o pieniężne wsparcie, które potrzebne jest w działaniu ratującym życie, albo które niezbędne okazuje się być do zmiany warunków tego bytu.

Jakim sposobem uprościć sobie sprawę rozliczenia fiskalnego w nadchodzącym roku?

rozliczenia
Wymaganie dorocznego oddawania deklaracji fiskalnej jest dla wielu Polaków wielkim utrapieniem. Przygotowanie należycie wypełnionego formularza wiąże się z ogromnymi trudnościami i pokaźną ilością poprawek. Jest jednak niesłychanie łatwy sposób, aby sobie to usprawnić.

Wszystko o pracy w Irlandii

Gazeta.ie
Podróż Polaków za chlebem jeszcze się nie skończyła. Wiadomo, że w Europie są problemy na rynku pracy, jednak szukamy swojego eldorado, gdzie moglibyśmy w końcu szybko zarobić na życie, nieco oszczędzić i ostatecznie wrócić do kraju. Dla wielu to Irlandia miała stać się spełnieniem marzeń.

Programy lojalnościowe z jak najlepszej strony

monety
Już blisko 15 lat wyłącznie specjalizujemy się w marketingu lojalności i relacji. Przygotowujemy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, całościowo od planu działania, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.

Obieg dokumentów firmowych

Biznes, mężczyźni
Rozmaite faktury, rachunki i inne dokumenty towarzyszą ludziom na co dzień. Już przy urodzeniu sporządza się odpowiedni dokument, potwierdzający wo wydarzenie. Z pewnością jednak najbardziej znaczny przepływ faktur występuje w firmach. Jest to ta strona przedsiębiorstwa, która nie jest widoczna „z zewnątrz”, od strony klienta. Już do utworzenia firmy potrzeba bardzo dużo rozmaitych pozwoleń i faktur. Dotyczą one między innymi kwestii pozornie nie tak bardzo ważnych, takich jak na przykład wynajęcie lokalu czy opłaty za niego.

Skutecznie pomagajmy! cz. 1

Młotek sędziego
Uczestnicząc w programie edukacyjnym „Podatki – Prawa człowieka” organizowanego przez Helsińską Fundację Praw Człowieka stykam się z wieloma prawno – podatkowymi barierami, z jakimi muszą się borykać organizacje NGO.

Co jest istotą programu lojalnościowego?

Już blisko 15 lat wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, kompleksowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.

Na czym polegają programy lojalnościowe?

Kupno walut przez internet
Już blisko 15 lat wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., kompleksowo od projektu, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.

Księgowość - formy i techniki

okulary i książka
Bez wątpienia kooperacja z firmą oferującą księgowość warszawa daje przedsiębiorstwom nieocenione poczucie bezpieczeństwo|bezpieczeństwa oraz świadomość, że pozostaje się w przepisowych kontaktach z urzędami państwowymi. Ponad to, przy rzetelności działań naszych przedstawicieli, można spodziewać się obniżenia kosztów własnych firmy. Równocześnie, stała konsultacja z biurem księgowym, obniża ryzyko podejmowania nierentownych inwestycji biznesowych. Ponda to, współpraca z doświadczoną firmą zewnętrzną nie wymaga inwestowania w nią w postaci zapewnienia szkoleń, jak to ma miejsce w sytuacji zaangażowania specjalisty wewnątrz przedsiębiorstwa.
1 2