Porady prawne u specjalistów w stolicy Dolnego Śląska

Kancelaria prawna "LEXPERTS" jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Proponujemy doradztwo prawne na najwyższym poziomie merytorycznym, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna przedsiębiorstw, wszelkiego typu pozostała pomoc prawna dla firm, a także usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.
Biznesmen
Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, prawie handlowym, prawie cywilnym, prawie pracy, prawie środowiska oraz prawie cywilnym, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w obszarze prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.


Kooperują z nami polskie i niemieckie kancelarie prawne, kancelarie radców prawnych oraz działający indywidualnie radcy prawni z obszaru Dolnego Śląska (w tym Wrocław, Trzebnica) oraz Wielkopolski. Na potrzeby klientów współdziała z nami też adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, oraz inne kancelarie adwokackie W zakresie kancelarii profesjonalną pomoc prawną świadczy radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy oraz absolwenci studiów prawniczych, którzy swoje doświadczenia budowali tak w kraju, jak i za granicą. lexperts.pl/ lexperts.pl/zespol/wspolpraca/


Pozostałe artykuły

Jak wyglądają propozycje usług geodezyjnych we Wrocławiu?

geodezyjne przyrządy
Wrocławskie propozycje specjalisty z dziedziny geodezji proponują wiele możliwości. Teraz wyszukanie idealnie spełniających nasze wymogi przedsiębiorstw geodezyjnych wcale nie graniczy z cudem. Sporo możliwości, jakie gwarantuje niezawodny specjalista z dziedziny takiej jak geodezja Wrocław rekomenduje już od ręki. Przyciąga to w największym stopniu uwagę klientów na rynku, którzy niewątpliwie wiedzą, co dobre. Znakomite propozycje klienci polecają również między sobą.


Jeżeli zainteresowani są Państwo ofertą doradztwa i obsługi prawnej dla firm zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kancelarii. Szersze informacje w kwestii tego jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, a także dane teleadresowe oraz dokładne warunki świadczenia obsługi prawnej, znajdą Państwo na witrynie internetowej
18-07-12 03:49