Na zakupy do niemieckiego sąsiada

Towary z Niemiec
Wielką i ciągle wzrastającą popularnością na krajowym rynku odznaczają się różnorodne produkty z Niemiec. Dostępne są w wielu miejscach – w hurtowniach, na targowiskach, a także w specjalnych sklepach. Coraz częściej spotkać można punkty sprzedaży o tego typu ofercie, zarówno w dużych metropoliach, jak i mniejszych miejscowościach. Słodycze oraz inne towary spożywcze, jak na przykład kawa, konserwy, przyprawy, a przede wszystkim środki chemiczne kupowane są najchętniej. Ich popularność zdeterminowana jest wieloma elementami, z których jedynie niektóre są prawdziwe.

Pozostałe artykuły

W jaki sposób otworzyć sklep online?

serwis
Rynek e-commerce zachowuje się tak, jakby kryzys go nie dotyczył. W szczególności w Polsce, gdzie w 2013 r. zanotowano wzrost na poziomie 24% względem 2012 r. To zagwarantowało nam pozycję lidera przyrostu w Środkowej Europie.


Niemiecka chemia gospodarcza Najbardziej poszukiwaną i najchętniej kupowaną grupą towarów jest chemia z Niemiec. Co interesujące, największą w Polsce cieszą się produkty tych samych firm, które występują w kraju. Dzieje się tak, dlatego że wielu ludzi uważa zachodnie towary za skuteczniejsze od krajowych, o wyższej jakości i wydajności. Głównym przykładem mogą być niemieckie proszki do prania. Wiele nazw jest takich samych w Polsce i w Niemczech, a produkowane są w większej części przez dwie najbardziej znaczące spółki – Henkel oraz Procter & Gamble. Podobnym powodzeniem cieszą się środki kosmetyczne, do których zaliczyć można kosmetyki zapachowe, dezodoranty, żele do kąpieli.

Dlaczego popularne są zachodnie produkty? Jak zostało nadmienione, znaczna liczba Polaków uważa zachodnie towary za lepsze od polskich. Pokutuje przeświadczenie, że niemieckie proszki do prania odznaczają się wyższą wydajnością. Wynika to z faktu, że w Niemczech proszki są bardziej skoncentrowane, co umożliwia używanie mniejszej ilości do każdego prania. Gdy jednak zestawi się ceny, zauważyć można, że koszty wykorzystywania proszku krajowego oraz tej samej marki niemieckiej są równe. Odmienna sytuacja ma miejsce w przypadku produktów spożywczych.

Chcesz poznać więcej ciekawych danych na ten wątek? To pokaż szczegóły, które właśnie wspomniane informacje posiadają.

Słodycze z Niemiec uznaje się nierzadko za smaczniejsze i bardziej zróżnicowane. Poza tym za zachodnią granicą można kupić więcej odmian słodyczy popularnych marek niż w kraju. Zanim więc określony rodzaj dotrze do kraju, można go otrzymać w punkcie z produktami z Niemiec. spółki (zobacz wzór wypowiedzenia umowy zlecenie)
Twórca: k.s.
21-08-12 11:19