Firmy

Bruksela wyciąga rękę do small biznesu

komputery
Ułatwione korzystanie z kredytów, ujednolicony podatek, doradztwo przy wchodzeniu na międzynarodowy rynek – m. in. takie propozycje szykuje UE dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Niezastąpione programy dla firmy

Biznes
Jeżeli musiało by się nazwać wynalazek, który najsilniej ułatwia pracę ludzkości, na pewno każdy wskazałby na: komputer. Niełatwo właściwie już sobie przywieść na myśl przedsiębiorstwo, które nie posiada komputerów. Trzeba mieć na uwadze jednak, że sama maszyna jest kompletnie nieprzydatna, kiedy nie ma porządnego oprogramowania. Spójrzmy, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw widocznie ułatwi jego funkcjonowanie.

Znajdź pracę w IT

Zaginieni w sieci
Ogólnie pojęta branża IT już bardzo intensywnie rozwija się już od dłuższego czasu, i w chwili obecnej bez wątpienia należy do zdecydowanie najważniejszych gałęzi całej nowoczesnej gospodarki. Nie ma w tym jednak absolutnie niczego dziwnego, bowiem same usługi z tego zakresu cechują się znacznym zróżnicowaniem i w wielu przypadkach odgrywają bardzo istotną rolę w życiu codziennym praktycznie każdego z nas.

Znajdź pracę w IT

Szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy a także usługi księgowe

Czy potrzebujemy wsparcia przy prowadzeniu firmy?

Szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy a także usługi księgowe

Czasem okazuje się być tak, że na czymś się nie znamy a wtenczas poszukujemy specjalisty w konkretnej kategorii, tak żeby posiadać świadomość, że w właściwy sposób zajmie się on wszystkimi kwestiami powiązanymi z prowadzeniem zakładu w konkretnej dziedzinie. Odmiennym przypadkiem musimy przeprowadzić szkolenia, do których nie mamy upoważnień oraz wtenczas również powinniśmy szukać kogoś doświadczonego w tej kwestii.

Biuro to wizytówka firmy – przekonaj się jak możesz zapewnić sobie profesjonalne biuro za nieduże pieniądze

w biurze
Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie – wie o tym każdy, kto założył swoją działalność i próbował ją rozkręcić. Zazwyczaj jest tak, że przed tym jak założymy własną firmę pracujemy w innych przedsiębiorstwach poznając w ten sposób zasady jego funkcjonowania i zakres działań koniecznych do realizacji.

Logistyka najlepszy pomysł na biznes Poznaj branżę od podszewki!

Transport towarów
Czymś w zupełności normalnym jest to, że jeśli jakiś człowiek ma większe wymagania od życia, otwiera firmę. Choć oczywiście ogólnie nie można powiedzieć, że to jakaś reguła. Jednakże prawda jest taka, iż czymś bardzo ważnym jest to, aby wiedzieć, że zakładanie firmy nie jest proste. I nie chodzi tutaj nawet o biurokrację albo fundusze, lecz choćby brak sensownych pomysłów, jaką firmę warto otworzyć.

Pokoje dla firm

mieszkanie - wystrój
To oczywiste, że konstruując drogę bądź budynek i biorąc robotników z innych miejscowości trzeba zagwarantować wszystkim posiłki i miejsce do odpoczynku po długim dniu pracy. Bardzo drogim i niełatwym sposobem jest zbudowanie barakowych lokali mieszkalnych na terenie konstrukcji. Ja proponuję inny sposób - kwatery pracownicze Łódź, Warszawa, Gdańsk.

Jak uzyskać większą liczbę klientów?

CHF
Dziś sam program lojalnościowy już nie jest wystarczający. Program ten skierowany jest tylko do klienta i nie obejmuje prócz niego nikogo więcej. Coraz więcej zakładów pracy zaczęło zwracać uwagę na to jak niesamowicie istotna jest odpowiednia współpraca z podwładnymi czy kontrahentami. Odpowiednie zmobilizowanie i wyróżnienie ich ma pozytywny wpływ na działanie całej firmy. W związku z tym stworzono programy motywacyjne, dzięki którym budowane są nierozerwalne i wspaniałe relacje z podwładnymi.

Zarządzanie jakością systemy i ich certyfikacja

Od chwili kiedy Polska weszła do Unii Europejskiej bez ustanku mówi się o różnego rodzaju certyfikatach jakości. Odpowiedni certyfikat pragnie otrzymać każda firma, nie ma znaczenie czy będzie to urząd, czy wytwórca jakiegoś towaru czy może dostawca usług. Działka ta jest trudna, więc od razu powstały firmy wyspecjalizowane w doradzaniu i pomocy w uzyskiwaniu wszelkiego typu certyfikatów.

Kim jest aktuariusz oraz co zrobić, jeżeli masz w planach wykonywać ten zawód?

obliczenia finansowe
Aktuariusz jest ekspertem w dziedzinie matematyki finansowej i ubezpieczeń. Główną instytucją, w której może świadczyć swoje usługi, jest zakład ubezpieczeń. Mogą to być również firmy zajmujące się reasekuracją czy innymi zagadnieniami funduszy. Co należy do jego zadań?
1 2 3 4 5 6 7 ostatnia