Jak otrzymać wysokie odszkodowanie w przypadku np. stłuczki na drodze?

Wedle danych Instytutu Badań, który zajmuje się rynkiem motoryzacyjnym wynika, że po krajowych drogach porusza się ponad 15 mln aut. Nie jest zatem niczym dziwnym, że kolizje czy nawet wypadki są rzeczą codzienną.


Z tego też powodu każdy pojazd musi mieć wykupione OC, zatem ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
radca prawny


odszkodowania komunikacyjne


W wypadku zaistnienia jakiegoś poważniejszego wydarzenia drogowego, którego nie byliśmy sprawcą, należeć nam się będzie odszkodowania komunikacyjne. Żeby je otrzymać, dobrze jest wynająć firmę, która funkcjonuje w tego typu dziedzinie od dłuższego czasu. Hasłem tego typu spółek jest to, że ich przedstawiciele będą zawsze w miejscu, gdzie będą potrzebni. Z tego też powodu po kontakcie z infolinią i uzgodnieniu detali, taki rzeczoznawca może przybyć na miejsce oraz zebrać wszystkie potrzebne dane. Najbardziej istotne jest to, że takie firmy nie żądają żadnych kosztów wstępnych. Osoby poszkodowane nie ponoszą też żadnych kosztów, jeśli sprawa nie zostanie zakończona pomyślnie.


pracownik przy laptopie


Takie firmy działają na zasadzie prowizji pobieranej z tytułu uzyskanego odszkodowania. Prawnicy, którzy działają w tego typu kancelariach gwarantują wyraźne zasady kooperacji. Naturalnym jest fakt, że im większe zadośćuczynienie ci adwokaci (kliknij prawnik niemiecki na stronie pfnuer.de!) wynegocjują, tym bardziej znaczącą prowizję dostaną.


1 2