Pożyczki bez BIKu - sam decydujesz czy mógłbyś sobie na nie pozwolić

Niekiedy znajdujesz się w położeniu, gdy szybko potrzeba ci zastrzyku gotówki, a bank nie może ci przyznać kredytu. Powodem mogą być zbyt małe przychody czy wcześniejsze zadłużenia.W takim wypadku może zainteresować cię typ pożyczki, jaką jest kredyt pod zastaw nieruchomości - Finanse. Zazwyczaj jest kierowana ta propozycja do osób fizycznych, prowadzących gospodarstwo rolne czy właścicieli firm. W czasie rozstrzygania wniosku nie ma konieczności, żeby sprawdzać twoją historię w BIK. Nie musisz również udostępniać deklaracji podatkowych, albo zaświadczenia o dochodach. Zabezpieczeniem pożyczki jest nieruchomość, dlatego wielkość zadłużenia wnioskodawcy jest bez znaczenia.

Czy w każdym przypadku możesz otrzymać kredyt pod zastaw posiadanej nieruchomości? To czasem zależy od lokalizacji, gdzie ona jest i jej stanu. Niektóre firmy udzielające pożyczek deklarują, że interesuje je każdy typ domów, nieruchomości i gruntów, również na wsi. Może być tak, iż jako zabezpieczenie pożyczki akceptowane są tylko atrakcyjne nieruchomości, znajdujące się w miastach przynajmniej powiatowych czy miejscowościach wypoczynkowych. Na ogół weryfikacja następuje po przedstawieniu wniosku wraz z podaniem Numeru Księgi Wieczystej.

firma - wizerunek
Dobrze jest naturalnie sprawdzić wartość pożyczki pod zastaw, jaką możemy otrzymać. Firmy proponują na ogół około 50% ceny nieruchomości. Kolejnym ważnym czynnikiem, który musisz wziąć po uwagę jest oprocentowanie. Warunki spłaty zaciągniętej pożyczki mogą być negocjowane indywidualnie z każdym klientem.

Jeśli czujesz, że ta notka może być Twoim zdaniem za krótka, to zamieszczony poniżej (http://www.domsenioramarconi.pl/dom-seniora-wroclaw/) materiał na pewno Cię usatysfakcjonuje. Kliknij i zobacz!

Bardzo ważne jest, żeby sprawdzić czy istnieje możliwość karencji w spłacaniu lub spłaty całości zadłużenia na raz.

Umowa pożyczki pod zastaw zawierana jest w formie aktu notarialnego. Przekazanie pieniędzy dla twojego bezpieczeństwa też może zostać przeprowadzone w obecności notariusza.

Pozostałe artykuły

Łatwe założenie własnej firmy

założenie firmy
Każdy, kto zamierza zajmować się sprzedażą towarów, bądź usług przez dłuższy czas, w sposób fachowy i zorganizowany, musi założyć działalność gospodarczą. Aktywnością gospodarczą może być wyprzedawanie książek przez sieć, wykonywanie renowacji mieszkań, prowadzenie gabinetu lekarskiego, a nawet prowadzenie stoiska tymczasowego.


Co robić, jeżeli nie posiadasz żadnej nieruchomości? Wystarczy, że pomyślisz czy dysponujesz jakimiś cennymi rzeczami. Wtedy należy szukać firmy, która oferuje pożyczki pod zastaw auta lub biżuterii. Rzecz jasna kwota pożyczki będzie w tym wypadku adekwatna do wartości obiektu, jaki jest zabezpieczeniem - Finanse.
1 2