Mieszkania

W jaki sposób można zainwestować własne pieniądze?

Sprzątanie biur
Chcesz zainwestować własne pieniądze? Cóż, można śmiało powiedzieć, że możliwości nie brakuje. Weźmy chociażby w rachubę to, aby założyć firmę! Zwłaszcza Warszawa to takie miasto, w którym właściciele firm mogą rozwinąć skrzydła. I chociaż ryzyko w biznesie jest duże, to i tak musimy sobie poradzić.

Profesjonalna firma sprzątnie wszystko

wysprzątane biuro
Pewnie nie raz, gdy przechodziliśmy obok „szklanych” biurowców zastanawialiśmy się nad tym, kto zajmuje się myciem tych wszystkich okien. Odpowiedź jest prosta, są profesjonalne firmy zajmujące się myciem tak dużych przeszklonych powierzchni. Zwykłe mycie okien szmatką i płynem nie dałoby oczekiwanych efektów na tak dużej ilości okien.

Warszawa Praga to urokliwe miejsca, dobra łączność, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum kultury

Osiedle Eskadra, Bemowo w Warszawie
Rynek nowoczesnych budynków w kraju można rozdzieli na dwie główne strefy: Warszawę oraz resztę Polski. Warszawa zdecydowanie góruje nad resztą kraju zarówno w temacie całościowego zasobu powierzchni innowacyjnej powierzchni biurowej, jak również wynajmowanej powierzchni. Stolica Polski, mimo iż wporównaniu do pozostałych miast ma stosunkowo duży współczynnik nasycenia mieszkaniami. Budują się tu nadal nowe lokale mieszkalne. Spośród obwodów stolicy, to Warszawa Praga wykazuje rosnące tempo na nowoczesne lokale mieszkalne.

Masz zamiar zainwestować w nieruchomość?

zarządzanie najmem
Nie chciałbyś polegać w przyszłości na ZUS-ie? A może najzwyczajniej w świecie masz większą kasę i chcesz zainwestować ją w odpowiedni sposób? A więc jest fajne wyjście! Przecież niezwykle skuteczne jest inwestowanie własnych oszczędności na rynku nieruchomości.

Zarządzanie nieruchomościami

Inwestycje, nieruchomości
Aktualna sytuacja na polskim rynku pracy jest przerażająca. Tysiące ludzi nie jest w stanie znaleźć odpowiedniego zatrudnienia. Nawet absolwenci najlepszych uczelni, którzy posługują się doskonale językami obcymi, mają małe szanse na znalezienie posady w wyuczonym zawodzie. Najczęściej muszą pracować poniżej swoich kwalifikacji w klubach lub barach fast food. Rozmaite firmy w poszukiwaniu oszczędności doprowadzają do dużych zwolnień. Czasami to ostatnia sposobność, aby uchronić się przed splajtowaniem.

Czy dobrze teraz sprzedać mieszkanie?

Inwestycje, nieruchomości
Od końca zeszłego roku ceny mieszkań nurkują w dół. Analitycy prognozują, że ta tendencją zachowa się przez dłuższy okres, wysoce prawdopodobne, że nawet do następnego roku. Nie inaczej prezentuje się sytuacja na rynku willowym. Tam gwałtowny krach wystąpił trzy miesiące temu i widać go do dzisiaj. Czy mamy zatem dobry czas, by załatwić sobie własne M? Dużo wskazuje na to, że tak, lecz może lepiej chwilę poczekać, by natrafić na opłacalniejsze oferty. Za parę miesięcy wciąż malejąca sprzedaż mieszkań może wywołać powtarzające się spadki cen.

Jak kształtują się ceny kupna mieszkania na terenie Wrocławia

farby elewacyjne_slider
Równolegle z wiosną pnie się w górę zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, tak jak reszta polskich miast, doznaje sezonowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie letnich urlopów i prawdopodobnie znów powróci od września. Właśnie we wrześniu do miasta przybędzie nowy rocznik studentów, część z nich zapewne dostanie od rodziców swoją pierwszą kawalerkę.

Kredyty hipoteczne

W kolejnym artykule powiemy sobie możliwości otrzymania środków na upragniony dom lub mieszkanie, jak również konsolidację pożyczek. Takie marzenia jak wiemy są bardzo drogie dlatego też różne instytucje bankowe lub spółdzielnie tj. SKOK mogą pomóc swoim klientom. My jednak zajmiemy się na tym co umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.

Klauzule abuzywne w umowach deweloperskich

na placu budowy
Średnio co dziesiąta niedozwolona klauzula w rejestrze Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów dotyczy rynku nieruchomości. Tylko w minionym roku zostało zakwestionowanych 297 postanowień oraz zostały wydane przez Prezes UOKiK aż 44 decyzje dotyczące przedsiębiorców budujących i sprzedających nowe mieszkania. Najczęstszy problem – stosowanie w umowach niedozwolonych postanowień przez deweloperów.

Prawa i obowiązki wspólnoty mieszkaniowej

salon
Większość z nas w pewnym momencie marzy o własnych czterech kątach. Często udaje nam się zrealizować te pragnienia. Zajęci urządzaniem nowego domu, nie powinniśmy jednak zapomnieć o pewnych istotnych kwestiach i obowiązkach, jakie spływają na nas w momencie, kiedy stajemy się współwłaścicielami budynku i członkami wspólnoty...
1 2