Mieszkania

Warszawa Praga to urokliwe miejsca, dobra łączność, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum kultury

Osiedle Eskadra, Bemowo w Warszawie
Rynek nowoczesnych budynków w kraju można podzielić na dwie podstawowe strefy: Stolicę oraz resztę Polski. Warszawa mocno góruje nad resztą kraju zarówno w zakresie całkowitego zasobu terytorium innowacyjnej powierzchni mieszkalnej, jak też dzierżawionej powierzchni. Miasto Warszawa, mimo iż wporównaniu do pozostałych miast ma relatywnie wysoki współczynnik nasycenia mieszkaniami. Powstają tu nadal nowe mieszkania na Grochowie. Spośród rejonów stolicy, to Warszawa Praga utrzymuje wzrastające tempo na nowoczesne lokale mieszkalne.

Kupując sprzęt wykorzystania domowego dobrze jest szukać propozycji w sklepach internetowych

atlas filtri
Wiele artykułów domowego użytku z wielką prostotą potrafimy zamówić w sieci i zaoszczędzić wskutek tego mnóstwo czasu. Nie można ukryć, że na obecną chwilę okres jest dla nas niezwykle ważny i pragniemy spędzać go jak najlepiej.

Kupując sprzęt wykorzystania domowego dobrze jest szukać propozycji w sklepach internetowych

polecany księgowy

Własne mieszkanie to marzenie bardzo wielu młodych ludzi

Zakładając własną rodzinę każdy chce zwyczajnie zacząć żyć na własny rachunek . Tak właśnie powinno wyglądać wchodzenie w dorosłość, w przeciwnym razie młode osoby nie będą mogły zakosztować rzeczywiście dorosłego życia.


Własne mieszkanie to marzenie bardzo wielu młodych ludzi

Własne mieszkanie uczy odpowiedzialności i to jest bardzo istotny czynnik, którego nie wskazane jest pomijać.

Masz zamiar zainwestować w nieruchomość?

zarządzanie najmem
Nie zamierzasz polegać w przyszłości na państwowym systemie emerytalnym? A może po prostu posiadasz większą kasę i chciałbyś zainwestować ją jakoś? A więc jest interesujące rozwiązanie! W końcu niezwykle efektywne jest inwestowanie własnych oszczędności na rynku mieszkaniowym.

Prawa i obowiązki wspólnoty mieszkaniowej

salon
Większość z nas w pewnym momencie marzy o własnych czterech kątach. Często udaje nam się zrealizować te pragnienia. Zajęci urządzaniem nowego domu, nie powinniśmy jednak zapomnieć o pewnych istotnych kwestiach i obowiązkach, jakie spływają na nas w momencie, kiedy stajemy się współwłaścicielami budynku i członkami wspólnoty...

W jaki sposób można zainwestować własne pieniądze?

Sprzątanie biur
Chciałbyś zainwestować swoje pieniądze? Cóż, można powiedzieć, że alternatyw nie brakuje. Weźmy choćby w rachubę to by otworzyć firmę! Szczególnie Warszawa to miasto, w którym przedsiębiorcy mogą rozwinąć skrzydła. I chociaż ryzyko w prowadzeniu biznesu nie należy do małych, to i tak powinniśmy radzić sobie jakoś.

Czy zaznaczymy w jakiej kwocie Warszawa Bemowo mieszkania nam oferuje?

Płytki łazienkowe
Należy pomyśleć w jakim rejonie pragniemy kupić mieszkanie, tak abyśmy posiadali pewność, że będziemy usatysfakcjonowani ze swojego wyboru.

Czy dobrze teraz sprzedać mieszkanie?

Inwestycje, nieruchomości
Od końcowych miesięcy zeszłego roku ceny powierzchni mieszkalnych maleją. Fachowcy uważają, że ta tendencją zachowa się przez znaczący okres, bardzo możliwe, że aż do 2013 roku. Analogicznie wygląda sytuacja na rynku budownictwa jednorodzinnego. Tam silny krach wystąpił 3 miesiące temu i obserwujemy go teraz. Czy jest to w takim razie najlepszy czas, by sprawić sobie własne lokum? Wygląda na to, że tak, ale może lepiej chwilę się wstrzymać, by natrafić na korzystniejsze okazje. Za kilka miesięcy kurcząca się ciągle sprzedaż mieszkań może spowodować następne obniżki cen.

Klauzule abuzywne w umowach deweloperskich

na placu budowy
Średnio co dziesiąta niedozwolona klauzula w rejestrze Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów dotyczy rynku nieruchomości. Tylko w minionym roku zostało zakwestionowanych 297 postanowień oraz zostały wydane przez Prezes UOKiK aż 44 decyzje dotyczące przedsiębiorców budujących i sprzedających nowe mieszkania. Najczęstszy problem – stosowanie w umowach niedozwolonych postanowień przez deweloperów.

Kredyty hipoteczne

W tym poście powiemy sobie możliwości pozyskania środków na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację kredytów. Takie sprawy jak wiemy bywają dość kosztowne dlatego też różne instytucje bankowe lub spółdzielnie takie jak kasy SKOK chcą pomóc swoim klientom. W tym wpisie jednak skupimy się na tym co umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.
1 2