Mieszkania

Rekomendacja T zmniejsza dostępność kredytów hipotecznych

sprzedaż
Niespełna dwa miesiące zostały do wprowadzenia “Rekomendacji T”. Według nowych przepisów, wysokość kredytu nie może przekroczyć 80% wartości nieruchomości, co oznacza to, że przy zakupie mieszkania za 300 tyś. trzeba będzie wnieść wkład własny w wysokości minimum 60 tyś...

W jaki sposób można zainwestować własne pieniądze?

Sprzątanie biur
Chcesz zainwestować pieniądze? Cóż, można powiedzieć, że możliwości jest całkiem sporo. Weźmy choćby w rachubę to by założyć firmę! Zwłaszcza Warszawa to miasto, w którym właściciele firm mogą rozwinąć skrzydła. I chociaż ryzyko w prowadzeniu biznesu nie należy do małych, to tak czy siak musimy jakoś sobie radzić.

Masz zamiar zainwestować w nieruchomość?

zarządzanie najmem
Nie zamierzasz polegać w przyszłości na ZUS-ie? Może po prostu masz sporą kasę i chcesz zainwestować ją w sensowny sposób? A więc jest interesujące rozwiązanie! W końcu niezwykle skuteczne jest inwestowanie swoich pieniędzy na rynku nieruchomości.

Masz zamiar zainwestować w nieruchomość?

Panorama Wrocławia

Każdy chce, by jego mieszkanie wyglądało olśniewająco - dlatego należy zatrudnić projektanta

Jeśli mamy zamiar, by nasze mieszkanie wyglądało bardzo elegancko oraz niebanalnie, a nie mamy zmysłu dekoratorskiego, to powinniśmy wyszukać designera wnętrz.


Każdy chce, by jego mieszkanie wyglądało olśniewająco - dlatego należy zatrudnić projektanta

Jeśli czujemy, że podobają nam się różne rzeczy z wielu stylów, to powinno być to dla nas pewien znak.

Warszawa Praga to urokliwe miejsca, dobra łączność, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum kultury

Osiedle Eskadra, Bemowo w Warszawie
Rynek współczesnych budynków w kraju można rozdzieli na dwie główne strefy: Warszawę oraz pozostałą część kraju. Stolica mocno dominuje nad resztą kraju zarówno w temacie całościowego zasobu powierzchni nowoczesnej powierzchni mieszkalnej, jak również wynajmowanej powierzchni. Warszawa, mimo iż wzestawieniu do pozostałych miast posiada relatywnie duży współczynnik zagęszczenia mieszkaniami. Powstają tu nadal nowoczesne mieszkania na Grochowie. Wśród dzielnic stolicy, to Warszawa Praga utrzymuje rosnące tempo na nowe lokale mieszkalne.

Prawa i obowiązki wspólnoty mieszkaniowej

salon
Większość z nas w pewnym momencie marzy o własnych czterech kątach. Często udaje nam się zrealizować te pragnienia. Zajęci urządzaniem nowego domu, nie powinniśmy jednak zapomnieć o pewnych istotnych kwestiach i obowiązkach, jakie spływają na nas w momencie, kiedy stajemy się współwłaścicielami budynku i członkami wspólnoty...

Czy dobrze teraz sprzedać mieszkanie?

Inwestycje, nieruchomości
Od końcowych miesięcy 2011 ceny mieszkań maleją. Fachowcy uważają, że ta tendencją zachowa się przez dłuższy czas, wysoce prawdopodobne, że nawet do następnego roku. Podobnie prezentuje się ta kwestia na rynku domów jednorodzinnych. Tam mocny krach nastąpił 3 miesiące temu i obserwujemy go teraz. Czy mamy zatem najlepszy czas, by załatwić sobie własne M? Dużo wskazuje na to, że tak, lecz może lepiej chwilę odwlec decyzję, by natrafić na lepsze oferty. Za kilka miesięcy niska sprzedaż mieszkań może wywołać następne spadki cen.

Czy zaznaczymy w jakiej kwocie Warszawa Bemowo mieszkania nam oferuje?

Płytki łazienkowe
Trzeba pomyśleć w jakim rejonie chcemy posiadać mieszkanie, tak żebyśmy posiadali świadomość, że będziemy usatysfakcjonowani ze swego wyboru.

Czy zaznaczymy w jakiej kwocie Warszawa Bemowo mieszkania nam oferuje?

polecany księgowy

Własne mieszkanie to marzenie bardzo wielu młodych ludzi

Zakładając nową rodzinę każdy chce zwyczajnie zacząć żyć na własny rachunek . Tak dokładnie powinno wyglądać wejście w dorosłość, w przeciwnym razie młode osoby nie będą mieć okazji zasmakować faktycznie dorosłego życia.


Własne mieszkanie to marzenie bardzo wielu młodych ludzi

Własne mieszkanie uczy odpowiedzialności i to jest niebywale istotny czynnik, którego nie należy pomijać.

Zarządzanie nieruchomościami

Inwestycje, nieruchomości
Bieżąca sytuacja na polskim rynku pracy jest przerażająca. Tysiące ludzi nie może odnaleźć odpowiedniego zatrudnienia. Nawet absolwenci najlepszych uczelni, którzy władają biegle językiem angielskim, mają niewielkie szanse na znalezienie posady w wyuczonym zawodzie. Zazwyczaj muszą pracować poniżej swoich kwalifikacji w restauracjach lub barach szybkiej obsługi. Rozmaite przedsiębiorstwa w poszukiwaniu oszczędności są zmuszone do masowych zwolnień. Niekiedy to ostatnia sposobność, aby obronić się przed bankructwem.
1 2