Szkolenia

Wynajem pomieszczeń szkoleniowych

Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Sale konferencyjne i szkoleniowe to aktualne bardzo często szukane obiekty do wynajęcia. Bardzo dużo przedsiębiorstw organizuje lub ma w planach urządzenie konferencji. Łączy się to nie tylko z kosztami, ale także z przeszkodami natury organizacyjnej. Trzeba pamiętać o tym, by z odpowiednim wyprzedzeniem zainteresować się dokonaniem wyboru miejsca oraz sprawami związanymi z wynajmem.

Przydatne wiadomości słów o tym, jak ważna jest intelektualna własność we współczesnym biznesie i jak można ją ochraniać.

opatentowany projekt
Ochrona własności intelektualnej pełni coraz większą rolę w obecnym świecie. Już od wieków wielkim problemem było podkradanie idei i pomysłów, można wręcz powiedzieć, że niektóre epokowe wynalazki miały zupełnie innych twórców, niż się powszechnie uważa. Tak czy inaczej problem kopiowania i kradzieży znaków towarowych czy wynalazków jest cały czas bardzo powszechny, więc całkowicie normalne jest, że wszystkie firmy chronią się jak tylko mogą przed tymi praktykami.

Gdzie najlepiej zorganizować spotkanie biznesowe?

Lato to okres, kiedy zazwyczaj ludzie wybierają się na urlopy, część branży trochę zwalnia. Dobrze jest wykorzystać ten czas na wyjazdy lub przygotowanie konferencji branżowych. To doskonały czas na kursy, szkolenia czy wymianę doświadczeń. Możemy również oczywiście wyprawę na konferencję połączyć z kilkoma dniami oddechu, szczególnie gdy zdecydujemy się urządzić to wydarzenie w jakimś urokliwym miejscu.

Outsourcing księgowości

praca
Kilkanaście lat temu księgowy w firmie to jedno z pierwszych obsadzanych stanowisk. W dzisiejszych czasach nieraz firmy wybierają usługi księgowe i finansowe realizowane przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, przygotowywania sprawozdań finansowych czy obsługi kadr i płac pozwala przede wszystkim oszczędzić pieniądze firmy.

Audytor potrzebny od zaraz

kredyty
Znamy już rozporządzenia Ministra Infrastruktury dotyczące wydawania certyfikatów energetycznych oraz warunków, jakie muszą spełniać osoby chcące je wystawiać. Oprócz inżynierów budownictwa z uprawnieniami projektowymi, paszporty energetyczne będą mogły wystawiać osoby z wyższym wykształceniem, które odbędą specjalne szkolenia i zdadzą egzamin. Zapisy wciąż trwają.

Techniki NLP - w czym pomagają?

Biznes, mężczyźni
Współczesny świat nas nie rozpieszcza. Wręcz odwrotnie, na każdym kroku czają się na nas rozmaite stresujące sytuacje, którym należy stawiać czoło. Najwięcej nerwów tracimy w miejscu pracy. Odczuwamy ogromny nacisk ze strony szefostwa, chcemy dać z siebie jak najwięcej, zwykle kosztem swojego życia osobistego.

Warianty badań marketingowych

praca
Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług oraz korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając kompleksowe analizy jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, badania kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i ryzyka na tle bezpośrednich konkurentów.

Badania marketingowe - 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, wdrażając kompleksowe badania jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz szanse i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Jak perfekcyjnie przygotować

Akustyka w szkole
Jeśli chcemy zorganizować konferencję lub szkolenie, czeka nas wiele przygotowań, działań powinniśmy rozpocząć wiele tygodni wcześniej, w zależności od wagi wydarzenia. Podstawą przygotowań jest ustalenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne istotne zagadnienia, na które musimy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas satysfakcjonuje, aby organizacja konferencji lub szkolenia okazała się sukcesem? Czy program konferencji będzie rozbudowany na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jaki mamy budżet? W odpowiedzi na te kwestie bardzo pomocny okaże się plan konferencji lub szkolenia, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.

Jak zadbać o powodzenie swojej firmy?

uczestnicy podczas szkolenia
Trzeba uszanować krajowych biznesmenów, bo choć działają w ciężkich czasach, to jednak jakoś sobie mimo wszystko potrafią poradzić. Jednak w żadnym wypadku nie jest tak, iż najzwyczajniej w świecie wiemy autentycznie wszystko. A więc można powiedzieć, że jako biznesmeni w żadnym wypadku nie możemy nie powiększać każdego dnia swojej wiedzy. Dobra, ale w końcu bardzo często sytuacja jest taka, iż mamy mega problem z tym by nareszcie na przykład prowadzić w umiejętny sposób pertraktacje z innymi biznesmenami.
1 2 3