Siedemdziesiąt pięć tysięcy osób każdego dnia ogląda naszą ofertę, czyli jak skutecznie promować się w Koninie

Nie od dziś wiemy, że najskuteczniejsza promocja to taka, którą rejestrujemy przypadkiem, na przykład czekając na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji świetlnej. Jak chociażby w Koninie, przy ruchliwej ulicy Kleczewskiej.

Umocowany tam ekran, należy do marki posiadającej sieć telebimów w mieście. Ten przy ulicy Kleczewskiej ma szerokość 5 metrów, a jego wysokość to 4 metrów. Bez trudu funkcjonuje nawet przy ekstremalnych warunkach atmosferycznych – od - 20 stopni aż do 60 stopni na plusie.

Jeśli masz ochotę uzyskać dodatkowe informacje na omawiane zagadnienie, to pomocne w tym okażą się rekomendowane informacje, które odnajdziesz tu. Zobacz to!

Znajduje się przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w Koninie, przez które codziennie przemieszcza się blisko 75 000 osób. To także miejsce styku najludniejszych dzielnic Konina.

telebim reklamowy LED
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się różne agencje usługowe, motele, markety, banki, ale również biura, szkoły, przedsiębiorstwa i kościoły. Sieć telebimów składa się w mieście z kolejnego ekranu, który zamocowany jest przy wjeździe do Koninie, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 25. Na tych dwóch ekranach wyświetlane są spoty reklamujące między innymi różne sklepy, knajpy, szkół i gabinetów stomatologicznych. Jak przekonują właściciele telebimów, na spoty każdego dnia patrzy aż 75 000 mieszkańców miasta. Jeśli chcemy zobaczyć, jak prezentują się ekrany, wpiszmy w wyszukiwarce online sekwencję „telebim Konin Kleczewska”. W dziale grafiki umieszczone są jego zdjęcia, a w dziale kartografii – precyzyjna lokalizacja oraz trasa dojazdu.


Pozostałe artykuły

Jakie miejsce wybrać na prowadzenie biura?

W dzisiejszych czasach, jeśli prowadzimy poważną działalność, musimy bezwzględnie dysponować własnym biurem. Nie uciekniemy przed tym wydatkiem. Większość początkujących właścicieli firm z pewnością nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważny jest fakt posiadania biura. Jest to niezbędny chwyt marketingowy. Jest to przecież nie tylko pomieszczenie, w którym będziemy robić interesy, ale także miejsce, w którym będą pojawiać się przyszli partnerzy i odbiorcy. Efektowne biuro musi być jeszcze jedną naszą wizytówką- musi nas dobrze reprezentować.
1 2