Siedemdziesiąt pięć tysięcy osób każdego dnia ogląda naszą ofertę, czyli jak skutecznie promować się w Koninie

Nie od dziś wiemy, że najskuteczniejsza promocja to taka, którą rejestrujemy przypadkiem, na przykład czekając na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji świetlnej. Jak chociażby w Koninie, przy ruchliwej ulicy Kleczewskiej.


Umocowany tam ekran, należy do marki posiadającej sieć telebimów w mieście. Ten przy ulicy Kleczewskiej ma szerokość 5 metrów, a jego wysokość to 4 metrów. Bez trudu funkcjonuje nawet przy ekstremalnych warunkach atmosferycznych – od - 20 stopni aż do 60 stopni na plusie. Znajduje się przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w Koninie, przez które codziennie przemieszcza się blisko 75 000 osób. To także miejsce styku najludniejszych dzielnic Konina.

telebim reklamowy LED
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się różne agencje usługowe, motele, markety, banki, ale również biura, szkoły, przedsiębiorstwa i kościoły. Sieć telebimów składa się w mieście z kolejnego ekranu, który zamocowany jest przy wjeździe do Koninie, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 25. Na tych dwóch ekranach wyświetlane są spoty reklamujące między innymi różne sklepy, knajpy, szkół i gabinetów stomatologicznych. Jak przekonują właściciele telebimów, na spoty każdego dnia patrzy aż 75 000 mieszkańców miasta. Jeśli chcemy zobaczyć, jak prezentują się ekrany, wpiszmy w wyszukiwarce online sekwencję „telebim Konin Kleczewska”. W dziale grafiki umieszczone są jego zdjęcia, a w dziale kartografii – precyzyjna lokalizacja oraz trasa dojazdu.

1 2