Normy

Znakomicie dopracowane rozwiązania dla branży budowlanej

budowa domu
Polecane głównie przez świetnych specjalistów artykuły budowlane są chętnie wybierane na rynku. Dzieje się tak, ponieważ tworzone są z niezwykle trwałych materiałów. Ich doskonała jakość umożliwia ciągłe utrzymywanie ich w znakomitej kondycji. To natomiast przekłada się na ogromne zaciekawienie klientów, którzy od lat funkcjonują z zaangażowaniem w budowlance. Doskonałe cegły ceramiczne są oferowane zarówno na sztuki, lecz i w dużych zestawach.

Znakomicie dopracowane rozwiązania dla branży budowlanej

lampa wisząca

W czym przydają się przedsiębiorstwa wykonujące usługi biurowe? Wyjaśniamy!

Większość przedsiębiorstw szuka sposobów na zmniejszenie kosztów bieżących. Jedną z dróg osiągnięcia celu jest najęcie firmy albo osoby świadczącej usługi biurowe. Przydatne jest to szczególnie przy funkcjonowaniu małych i mikro przedsiębiorstw.


W czym przydają się przedsiębiorstwa wykonujące usługi biurowe? Wyjaśniamy!

Jakie usługi świadczą firmy świadczące usługi biurowe? Zasadniczo zajmują się tym, czym sekretariat, ewentualnie kadry.

Nowelizacja prawa budowlanego w roku 2015 - pomyślne reguły budowlane

młotowiertarka
W roku 2015, a szczegółowiej 16 marca została podpisana nowelizacja prawa budowlanego, jaka prognozuje przeróżne liczne uproszczenia w prawie budowlanym. Zmiany te wejdą w życie 28 czerwca bieżącego roku.

Monitory CO2 do pomiaru jakości powietrza

urządzenie
Od jakości powietrza znajdującego się w pomieszczeniu zależy komfort przebywających w nim osób. Kontrola zawartości dwutlenku węgla jest równie istotna dla samopoczucia, jak utrzymywanie właściwej temperatury i wilgotności.

Prawo inwestycji budowlanych

Prawo
Każdy z nas na pewnym etapie życia wysnuwa wniosek, że chciałby mieć własne mieszkanie a może nawet dom. Gdy już podejmiemy decyzję zaczynamy skomplikowany proces nabywania lub budowania domu. Mnóstwo ludzi ostatnio decyduje się na zakup lokalu od dewelopera. Niezależnie od tego czy kupujemy czy budujemy dom warto zapoznać się z przepisami, jakie obowiązują w tej dziedzinie.

Uproszczenia przy budowaniu domów - nowiutkie normy budowlane

budowa domu
Na razie wszędobylskim skojarzeniem złączonym z problemem budowy domu czy którejkolwiek nieruchomości było morze pracy i formalności. Urzędnicy chcą pomóc budowlańcom, przez wprowadzenie zmian w prawie próbują przyspieszyć budowę pomysłów oraz oszczędzić "papierkowej roboty". Czego dokładnie będziemy mogli się spodziewać w zmianach?

Zwiększ efektywność swojego zakładu, żeby udoskonalić jakość wytwarzanych produktów i wzbudzać satysfakcję klientów

przemysł
Klasa wytwarzanych produktów posiada wielkie znaczenie dla powodzenia firmy. Dobrej jakości produkty łatwiej odnajdują odbiorców oraz generują zysk dla firmy, dlatego trzeba angażować się w dążeniu do doskonalenia jakości wyrobów oraz pełnionych usług.

Wynajmujemy adwokata w Krakowie

Jednym z bardziej poszukiwanych zawodów jest zawód adwokata. Pomoc adwokatów zawsze była bardzo pożądana. Ma to miejsce na pewno dlatego że „zwykli” ludzie bez wiedzy prawniczej nie znają i nie pojmują spraw związanych z prawem.

Nie łam prawa budowlanego

dom
Przyszło nam żyć w czasach, kiedy to najróżniejsze prawa i przepisy regulują całe mnóstwo obszarów naszego życia. Całe mnóstwo ludzi po prostu się do tego przyzwyczaiło choć nie sposób zaprzeczyć temu, że w wielu różnych przypadkach potrafi to być po prostu bardzo denerwujące.

Audytor potrzebny od zaraz

kredyty
Znamy już rozporządzenia Ministra Infrastruktury dotyczące wydawania certyfikatów energetycznych oraz warunków, jakie muszą spełniać osoby chcące je wystawiać. Oprócz inżynierów budownictwa z uprawnieniami projektowymi, paszporty energetyczne będą mogły wystawiać osoby z wyższym wykształceniem, które odbędą specjalne szkolenia i zdadzą egzamin. Zapisy wciąż trwają.
1 2 3 4 5