Praca

Urządzamy biuro – jakie meble są w nim obowiązkowe?

biuro
Urządzenie biura tak, aby stało się miejscem wygodnym oraz komfortowym, a równocześnie naprawdę przyjaznym, nie należy do najprostszych. Pamiętać powinno się o właściwym dobraniu kolorów na jakie zostaną pomalowane ściany, ale także odpowiednich meblach, od których w znacznej mierze uzależniona jest jakość pracy. W każdym biurze muszą być umieszczone ściśle określone typy mebli.

Organizacja obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie

Praca przy komputerze
W każdej firmie funkcjonuje obieg dokumentów. Zanim nowoczesność wkradła się do gospodarki, proces zarządzania dokumentacją, odbywał się dłużej był mało sprawny. Odkąd są odpowiednie programy komputerowe, praca przy dokumentacji staje się dużo szybsza i o wiele bardziej ekonomiczna. Jednym spośród takich programów jest ms Sharepoint. Mówiąc najogólniej program służy organizowaniu platformy komunikacyjnej między pracownikami przedsiębiorstwa (workflow) a pracownikami i ich otoczeniem.

Jak na długo utrzymać klientów

Prezenty
Wielka konkurencja na pewno nie pomaga zbytnio w prowadzeniu firmą. Naturalnie to nierealne, aby najzupełniej nie mieć konkurencji, ale w istocie idzie zrozumieć biznesmenów, którzy choć bardzo się starają, ciężko pracują, to jednak nie mają odpowiednich przychodów. Jednak należy akceptować takowy stan rzeczy! Tzn., należy zaakceptować konkurentów, lecz w żadnym razie nie niższe profity. Przecież bez wątpienia można efektywnie walczyć ze swoimi konkurentami. Naturalnie wchodzą w rachubę wyłącznie te sposoby walki, które są najzupełniej fair!

Organizowanie szkoleń i spotkań biznesowych - sala szkoleniowa Kraków, sala konferencyjna Legnica

konferencja
Aktualnie panuje niezmiernie wielka moda na ciągłe kształcenie swoich umiejętności i zmierzanie do osiągnięcia sukcesu w konkretnych branżach. Coraz to więcej osób koncentruje się na karierze, potrzebuje założyć własny interes i dzięki temu żyć na poziomie.

Obieg dokumentów firmowych

Biznes, mężczyźni
Różnego typu faktury, rachunki i inne dokumenty towarzyszą człowiekowi na co dzień. Już przy urodzeniu tworzony jest odpowiedni akt, dokumentujący ten fakt. Na pewno jednak największy przepływ faktur występuje w przedsiębiorstwach. Jest to ta sfera firmy, która nie jest widoczna „z zewnątrz”, od strony kontrahenta. Już do utworzenia firmy potrzeba bardzo dużo rożnego rodzaju pozwoleń i faktur. Dotyczą one między innymi kwestii z pozoru mniej ważnych, takich jak na przykład wykupienie pomieszczeń czy opłaty za nie.

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Dziś coraz więcej korporacji zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zainteresowania, swoją ofertę przygotowało również wiele innych firm. Przykładowo wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez integracyjnych, by zaobserwować jak bardzo dużo możliwości wsparcia mamy.

Rynek nieruchomości użytkowych – trendy na początku roku 2012

Intensywnie mówi się o kryzysie w gospodarce, lecz póki co nie widać go na rynku lokali użytkowych. Zwłaszcza w warszawie, najbardziej rozwiniętym biznesowo polskim mieście, gdzie powierzchnie biurowe ciągle sprzedają się prawie od razu.

Kim konkretnie bywa kierownik ds. personalnych, jakiego typu posiada zadania i kto tak naprawdę jest najbardziej odpowiedni na to stanowisko?

korporacje
Przewodzenie ludźmi nie jest prostą sprawą, jednak egzystuje bardzo dużo ludzi, którzy bardzo dobrze się w tym czują oraz co więcej - umieją to czynić w sposób, który nie wzbudza w pracowniku lęku oraz zarazem mobilizuje go do roboty.

Rękodzieło pomysłem na sukces

fabryka
Coraz popularniejsze w ostatnim czasie zrobiły się różnego typu ręcznie wykonywane elementy ozdobne, biżuteria, albo wyroby ze szkła. Właściwie każda osoba, która ma trochę talentu w rękach ma możliwość, by stworzyć sobie niewielki warsztat w domu. Nie jest to wcale trudne, wymaga tylko niewielkich zakupów i organizacji.

Jak założyć żłobek lub klub dziecięcy

dziecko
Odpowiednia edukacja dziecka powinna być prowadzona na każdym etapie jego rozwoju. „Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej” wraz z kwartalnikiem „Przed Szkołą. Poradnik dyrektora przedszkola” od lat czynnie wspiera edukację i opiekę nad małym dzieckiem.
1 2 3 4 5 6 7