Praca

Jakie miejsce wybrać na prowadzenie biura?

W dzisiejszych czasach, jeżeli prowadzimy poważną działalność, trzeba bezwzględnie dysponować własnym biurem. Nie uciekniemy przed tym wydatkiem. Wielu początkujących przedsiębiorców na pewno nie wie, jak istotny jest posiadanie własnego biura. Jest to kluczowy chwyt marketingowy. Jest to przecież nie jedynie przestrzeń, w której będziemy robić interesy, ale także miejsce, gdzie będą nas odwiedzać przyszli partnerzy i klienci. Efektowne biuro musi stać się naszą kolejną wizytówką- powinno nas dobrze reprezentować.

Gry menedżerskie pozwalają kształtować wiele elementów związanych z rzeczywistością.

Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Gry biznesowe, są w teraźniejszych czasach niesamowicie często preferowane przez sporo osób, dlatego że wymagają one pełnego skupienia, jak również umiejętności obiektywnego myślenia, ale także podejmowania szybkich decyzji, jakie mogą wywołać spory przypływ bonusów w postaci fikcyjnych lub też rzeczywistych pieniędzy. Gry biznesowe zdecydowanie aktywniej występują w sieci, gdyż ludzie poszukują wszelkich sposobów, by nauczyć się tak przydatnych cech, jakie konieczne są do radzenia sobie w biznesie. Jest bardzo dużo gier, gdzie jest się właścicielem firmy, lub instytucji i trzeba prowadzić szkolenia zarządzanie, by w takiego typu sposób wirtualni podwładni działali prawidłowo, a więc aby wykonywali wszelkie czynności zgodnie z poleceniami i aby ich praca była zdecydowanie jak najbardziej wydajna.

Niezbędne kalkulatory

Księgowość
W dzisiejszych czasach ludzie starają sobie ułatwiać niemal wszystko, wydaje się, że każdego dnia marnujemy podstawowe zdolności – jak choćby pisanie ręczne. Równolegle normalne zajęci okazują się tak trudne, że bez specjalnych narzędzi nie bylibyśmy w stanie pracować.

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Dziś coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zainteresowania, swoją ofertę przygotowało też mnóstwo innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez integracyjnych, by zobaczyć jak wiele możliwości pomocy mamy.

Czemu pedagog musi się szkolić przez całe życie

nauczyciele
Prawie nikt nie wie, że tysiące pedagogów poza pracą w szkole decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Wielu ludzi zazdrości pracy nauczycielom. W końcu nic w tym skomplikowanego... Trzeba tylko opowiadać o danych częściach programu i wypisywać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami ułożyć klasówkę. Nauczyciel jest w pracy przecież zaledwie paręnaście godzin w tygodniu, do tego dostaje całe dwa miesiące wolnego - tylko zazdrościć. To bardzo mylne myślenie.

Dobry poradnik dla kadrowca

praca
Oto mój treściwy artykuł dla wszystkich, którzy planują kiedyś być kadrowcem. W nim tłumaczę parę ważnych haseł łączących się z tym obszarem.

Być freelancerem

Fotografia
Wolność wyboru, samodzielność oraz nienormowany tryb pracy to podstawowe zalety bycia freelancerem. Taka forma zatrudnienia jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale także stylem życia.

Jak założyć żłobek lub klub dziecięcy

dziecko
Odpowiednia edukacja dziecka powinna być prowadzona na każdym etapie jego rozwoju. „Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej” wraz z kwartalnikiem „Przed Szkołą. Poradnik dyrektora przedszkola” od lat czynnie wspiera edukację i opiekę nad małym dzieckiem.

Bruksela wyciąga rękę do small biznesu

komputery
Ułatwione korzystanie z kredytów, ujednolicony podatek, doradztwo przy wchodzeniu na międzynarodowy rynek – m. in. takie propozycje szykuje UE dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Zarządzanie nieruchomościami

Inwestycje, nieruchomości
Aktualna sytuacja na naszym rynku pracy jest zatrważająca. Tysiące ludzi nie może znaleźć stałego zatrudnienia. Nawet absolwenci najlepszych uczelni, którzy posługują się doskonale językami obcymi, mają niewielkie szanse na pracę w wyuczonym zawodzie. Najczęściej muszą pracować poniżej swoich kwalifikacji w klubach lub barach fast food. Różne firmy w poszukiwaniu oszczędności są zmuszone do masowych zwolnień. Czasami to jedyna sposobność, by obronić się przed zamknięciem.
1 2 3 4