Praca

Jak na długo utrzymać klientów

Prezenty
Ogromna konkurencja z pewnością nie pomaga zbytnio w zarządzaniu firmą. Oczywiście to nierealne, aby kompletnie nie mieć konkurentów, ale faktycznie można zrozumieć przedsiębiorców, którzy chociaż mocno się starają, wytrwale pracują, to jednak nie posiadają wystarczających przychodów. Jednak należy zaakceptować takowy stan rzeczy! Tzn., trzeba akceptować konkurentów, ale w żadnym wypadku nie niższe profity. W końcu bez większego cienia wątpliwości można skutecznie walczyć z własnymi konkurentami. Oczywiście wchodzą w rachubę wyłącznie te sposoby walki, które są w 100% fair play!

Praca w dużym mieście, czy w mniejszym mieście? Niezależna działalność, czy praca na etat?

uczniowie podczas pracy w grupie
Zazwyczaj nie lubimy zmieniać naszego miejsca zamieszkania, jednak niestety niekiedy jesteśmy do tego zmuszeni. W aktualnych czasach mobilność to naprawdę ogromny walor, można by było powiedzieć, że wprost konieczność. Tymczasem w Polsce nie jest to jeszcze tak słynne zjawisko jak na zachodzie.

Outsourcing księgowości w czasach kryzysu

Dokumenty
Posiadanie własnej działalności w czasach wielkiego kryzysu nie jest łatwą rzeczą. Musimy skupić się na niezwykle skutecznym pozyskiwaniu odbiorców, ponieważ to oni są motorem napędowym całego mechanizmy. Dlatego trzeba zrobić wszystko, co w naszej mocy, by nasz towar stał się atrakcyjny dla potencjalnych konsumentów. W związku z tym, należy poświęcić dużo pracy i energii na rozwój innowacyjnych rozwiązań, które uczynią naszą pracę o wiele wydajniejszą.

Co nam zapewnia praca? Czemu jest taka ważna? Czy czynnik zarobkowy jest najbardziej istotny czy liczy się coś jeszcze?

Dyskusja pracowników przy stole
Jak pomyślimy o zatrudnieniu to od razu mamy różnorodne skojarzenia, najwięcej z nich jest związana z obowiązkiem oraz zarobkiem. Praca nie jest obowiązkowa, obecnie nie ma przymusu pracy, jak było to w okresie realnego socjalizmu, lecz jednak musimy pracować, ażeby funkcjonować. Trudno jest właściwie funkcjonować bez pieniędzy, to właściwie nierealne. Co poza tym nam oferuje praca?

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Dziś coraz więcej korporacji zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zapotrzebowania, swoją ofertę przygotowało także wiele innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez integracyjnych, by zaobserwować jak bardzo dużo możliwości wsparcia mamy.

Pracownik - prawa oraz obowiązki

Przyjęcie do pracy nowej osoby powinno odbywać się na podstawie umowy. Zależnie od pracy jaką się podejmuje,wyróżnia się inne typy umów. W większości przypadków jest umowa o prace. Dzięki niej pracownikowi przysługują wszystkie świadczenia oraz płatny urlop. Dodatkowo termin, w którym osoba przebywa na zwolnieniu lekarskim także jest płatny, a niekiedy możliwy jest jeszcze zasiłek chorobowy. Taki charakter pracy można podzielić na dwa typy.

Organizowanie szkoleń i spotkań biznesowych - sala szkoleniowa Kraków, sala konferencyjna Legnica

konferencja
Obecnie panuje ogromnie duża moda na ciągłe kształcenie swoich zdolności i zmierzanie do osiągnięcia sukcesu w konkretnych dziedzinach. Coraz więcej osób koncentruje się na karierze, potrzebuje założyć swój biznes i dzięki temu żyć na poziomie.

Pojęcie choroby zawodowej

Co to jest choroba zawodowa? Czy każda choroba może być uznana za chorobę zawodową? Jakie muszą być spełnione przesłanki dla uznania danej choroby za chorobę zawodową? Co przysługuje pracownikowi, u którego została stwierdzona choroba zawodowa?

Wynajem i rekrutacje pracowników

praca
Jak doskonale wiadomo, sukces naszego przedsiębiorstwa w dużej mierze zależy od efektywności pracowników. Zgrana załoga potrafi uczynić cuda. Ale wiemy również, że nie tak łatwo teraz znaleźć dobrych pracowników, którzy będą uczciwie wykonywali swoje obowiązki. W związku z przerażającym bezrobociem, tysiące osób poszukuje obecnie jakiegokolwiek zatrudnienia. Niezwykle trudno z takiego ogromu zgłoszeń wyłuskać właściwego kandydata. Na dodatek, rekrutacja pracowników wymaga od kierownictwa lub osoby za to odpowiedzialnej konkretnych kwalifikacji.

Propozycje pracy w Sieci - w jaki sposób ich szukać?

praca na komputerze
Poszukując pracy, coraz częściej sięgamy do Internetu. Powód jest niesłychanie prosty - szukanie pracy przez Net w wielu przypadkach jest znacznie bardziej efektywniejsze, do tego jest prostsze i prędzej przynosi rezultaty.
1 2 3 4 5